ułamkiem szczęścia

kradzione, przerabiane, podobne teksty. złodzieje, kryminaliści, plagiatorzy w necie. dział dla nie dających sie okradać i nie tolerujących okradanie innych.

Moderator: nuel

rif notsel

ułamkiem szczęścia

Post autor: rif notsel »

rozciętymi więzami niewoli
otuliłem szczelnie ulotną chwilę

okrutny los odciął pępowinę pragnień
teraz spadam na dno tęsknoty
a pocałunki dźwięczą leśnym echem

przygnębiony nie mam wyboru
nadal oddycham

ale jakże ciężko
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

rif notsel pisze:rozciętymi więzami niewoli
otuliłem szczelnie ulotną chwilę
a to co to za kisiel czy ty te dwa wersy pddales dekonstrukcji?
i sie zastanowiles nad tym bzdetem, ktory splodziles?

[ Dodano: 2011-10-24, 15:33 ]
poddales*
dajcie zyc grabarzom
rif notsel

Post autor: rif notsel »

fobiak pisze:
rif notsel pisze:rozciętymi więzami niewoli
otuliłem szczelnie ulotną chwilę
a to co to za kisiel czy ty te dwa wersy pddales dekonstrukcji?
i sie zastanowiles nad tym bzdetem, ktory splodziles?

[ Dodano: 2011-10-24, 15:33 ]
poddales*
:)))
podyskutujemy o tym ... jak przestaniesz katować nocha ... i zrozumiesz co nieco ponad proszek :)))
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

z rozcietymi wiezami juz nic nie zrobisz, wiezem nie utulisz tylko co najwyzej zniewolisz, zwiazesz ale wtedy jesli nie sa rozciete, szczelnosci zadnej nie osiagniesz uzywajac takiego materialu do ulotnej chwili juz sie nie przypierdalam bo musialbym napisac, ze jestes glupi ale duzymi literami ale mi sie nie chce wiec niech zostanie tak jak jest

[ Dodano: 2011-10-24, 15:52 ]
gdyby to nawet byly sily nieczyste czy powiazania z krwi i kosci to przeciete sa jednak przeciete
dajcie zyc grabarzom
rif notsel

Post autor: rif notsel »

fobiak pisze:z rozcietymi wiezami juz nic nie zrobisz, wiezem nie utulisz tylko co najwyzej zniewolisz, zwiazesz ale wtedy jesli nie sa rozciete, szczelnosci zadnej nie osiagniesz uzywajac takiego materialu do ulotnej chwili juz sie nie przypierdalam bo musialbym napisac, ze jestes glupi ale duzymi literami ale mi sie nie chce wiec niech zostanie tak jak jest

[ Dodano: 2011-10-24, 15:52 ]
gdyby to nawet byly sily nieczyste czy powiazania z krwi i kosci to przeciete sa jednak przeciete
....
odstawiłeś referat stary ... iście pseudo akademicki ...tylko nie na temat, hehe ...
nie sil się, bo koks zrobił już swoje widzę...
wyłuszczę ci krok po wersie więc, ale tylko pierwsze dwa z tytułem żebyś mógł lepiej zatrybić:

chwilą szczęścia - tzn., że bywają w życiu szczęśliwe chwile przypisane każdej jednostce w odpowiednim czasie

rozciętymi więzami niewoli - tzn. że jest jakaś niewola, jakaś moc, która działa wbrew temu czego byś od tego życia oczekiwał ( w tym przypadku są to więzy małżeńskie), a która udało ci się wreszcie przerwać

otuliłem szczelnie ulotną chwilę - to z kolei oznacza, że pozostając na jakiś czas w stanie wolnym, złapałeś swoje pięć minut za rogi i ściskasz je jak potrafisz najmocniej ( w tym przypadku to wspaniała kochanka i miłość, cudowny sex etc, czyli wszystko to, czego tak brakowało ci w zniewolonym dotychczasowym związku)

a dalej ... dalej postaraj się już sam poukładać klocki...
wiem, że to dla ciebie trudne, bo wyobraźnie masz już w strzępach od tego koksu, ale może jeszcze dasz radę bez wolnego tłumaczenia ...

choć szczerze wątpię ...
jak nie dasz rady, to pierdolnij świeżą ściechę, pozbędziesz się chociaż na chwilę kompleksów :)))))))))))))))))))))))

[ Dodano: 2011-10-24, 16:33 ]
.......... i wtedy właśnie może zakumasz te dwa wersy poznajac je niejako z autopsii ponieważ:

primo - ściecha rozetnie więzy niewoli ... te ... trwania w wiecznej aroganckiej pełnej ukrytych kompleksów pozie ...

secundo - pozbywając się ich otulisz szczelnie chwilę odlotu i poczujesz się wyzwolony
:))))))))))))
powodzenia
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

obojetnie jakbys sie gimnastykowal
to wolnoscia nie uszczelnia sie chwili wolnosci
kisiel tzn lanie wody kolorowanej kobieta i ruchanie nie moga byc chwika jak ty to chcesz mi wcisnac
dajcie zyc grabarzom
rif notsel

Post autor: rif notsel »

fobiak pisze:obojetnie jakbys sie gimnastykowal
to wolnoscia nie uszczelnia sie chwili wolnosci
kisiel tzn lanie wody kolorowanej kobieta i ruchanie nie moga byc chwika jak ty to chcesz mi wcisnac
.... i znów nie chce mi się z Tobą gadać ... zapętlasz się ...:)))
narka;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości