erekcjato badziewie 297

Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 16117
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:

erekcjato badziewie 297

Post autor: fobiak »

zaczynalem od patelni
pozniej doszly brudne talerze
nie nasycilem sie wygnaniem

zlizujac resztki obcych nadziei
z ironicznym usmiechem
wlasna skamieniala czestymi watpliwosciami
przygnieciony jej ciezarem
wyrzygalem wszystkie problemy
obojetnosc wyciagnela mnie z zatracenia
stalem sie wolnym
























































































od bogatej w londynie
dajcie zyc grabarzom
lila

Post autor: lila »

o fuu
a moze miski nie talerze?
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 16117
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: fobiak »

miski to mi sie kojarza z wojskiem albo z psem
a mi chodzilo o biede i glod
dajcie zyc grabarzom
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość