erekcjato odnalezione

ann13

erekcjato odnalezione

Post autor: ann13 »

szlag by to trafił
ze ślepym miśkiem pod pachą
drogą wytuptaną przez zmarznięte biznesmenki
wracam do lip pachnących
do cip gorących
pieśniami opiewanymi
za granicami pojęcia
omijając cuchnący zamek w sobótce

brum brum zostawiłam otwarty
między wersami
na bielanach bez benzyny
może go ukradnie poeta ze szczawna
i podstawi pod mój dom




































publiczny
JaskierN

Post autor: JaskierN »

... qrka..

ten wiersz świetnie się... rozkręca ...
nie często czytam takie.
... przez to rozkręcanie się - awersacja naprawdę robi z niego (jak dla mnie.. a przecież się nie znam) dobre .. erekcjato.

(jakoś nie pasi mi tylko słówko "opiewanymi" .. coś bym tu namieszał... po prostu... a co ?.. ... ja nic nie mówię :P)
ann13

Post autor: ann13 »

haha, no mów, bo mi to opiewanie akurat też nie leży w refrenie
więc będę łatwa i zgodzę się na wszystko





jesli nie będziesz fałszował:P)
JaskierN

Post autor: JaskierN »

ann13 pisze:haha, no mów, bo mi to opiewanie akurat też nie leży w refrenie
więc będę łatwa i zgodzę się na wszystko





jesli nie będziesz fałszował:P)
postaram się ;)

wracam do lip pachnących
do cip gorących
pieśniami opiewanych ..... (trochę bzdura... masło maślane)
za granicami pojęcia


wracam do lip pachnących
do cip gorących
potem opiewanych...... (czy ja wiem... kto się kapnie ;) )
za granicami pojęcia


wracam do lip pachnących
do cip gorących
pieśniami namacanych... (ee ... chyba to najbardziej... ;) )
za granicami pojęcia
ann13

Post autor: ann13 »

haha, mi wyszło jaskier
potem oblewanych







jak już pójdą
w chuj :mrgreen:
JaskierN

Post autor: JaskierN »

hehe... ;) piknie :D

a jak ja napisałem ? :shock:

:lol:
ann13

Post autor: ann13 »

no TY się przyczepileś jednak do macania podczas śpiewania :P)
JaskierN

Post autor: JaskierN »

ale przynajmniej nie fałszuję :P
ann13

Post autor: ann13 »

haha, ale a się dziwię, że Ty w ogóle wtedy możesz śpiewać




kasię cerekwicką
pewnie ;)
JaskierN

Post autor: JaskierN »

raczej ... Adama Zwierza :P
ann13

Post autor: ann13 »

a on śpiewał daj mi tę noc, tę jedną noc, czy zasiali górale ?
JaskierN

Post autor: JaskierN »

ee tam ;)
Bogurodzica Mu wychodziła najlepiej...






a mnie - konik na biegunach :D
ann13

Post autor: ann13 »

nawet się nie dziwię, bo przy dziewicy, to wszystkie chłopaki wymiekają
i wracają do swoich klocków lego ;)
JaskierN

Post autor: JaskierN »

buuuahahahahaha ... fakt :D

choć teraz ... ;) chyba zamieniłbym się :D
konik na biegunach za....



domek pod lasem
ann13

Post autor: ann13 »

jaskier, no i z czego Ty sie kurde śmiejesz, jakbym byla cnotką, to bym sie po Twoim wybuchu zamkneła w sobie i już w zyciu nie napisała żadnego erekcjato












o niewinnym seksie :P)
JaskierN

Post autor: JaskierN »

bo trzeba wiedzieć przy kim i jak się śmiać ;)
Przy cnotkach - śmieję się ... inaczej :D wtedy gdyby pisały - pisanie ere wychodziłoby im jak ptakom latanie w niedzielę czy święta o świtaniu ;)











po kurniku - przed gnotkiem ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość