erekcjato de lux

cieniu1969

erekcjato de lux

Post autor: cieniu1969 »

kiedyś nadejdzie tylko moja zima
przyniesie śnieg zamrozi zmysły
da mi w prezencie ostatni oddech
a potem w ciszy każe wyśnić

zmęczenie bywa jednak różne
jak różna bywa drogi kolej
dzisiaj jest środa ja jestem próżna
więc drogi bracie nie pierdol a polej

a kiedy wyśnię to co przeżyłam
ile zebrałam kopniaków w dupę
zwlokę się z łóżka z bolącą głową
i zrobię śmierdzącą wielgachną kupę

bo cóż człowieka najbardziej męczy
pełny żołądek niedrożne flaczki
senes już na mnie nie chce działać
nie mam przemiany ja znanej dziwaczki

ta to dopiero ma trawienie
nie ważne co tam nosi w sobie
ważne wymiary odpowiednie
i taką wożą dobrym wozem



























pogrzebowym
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 16117
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: fobiak »

mysle
ze tje

pokazuje bezsens zycia
dajcie zyc grabarzom
cieniu1969

Post autor: cieniu1969 »

mam nadzieję że się mnie udało erekcjato
na początku miałam inny zamysł

kurwa jak cieżko cos tołkownego wymysleć
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 16117
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: fobiak »

ja tak mam z ruchaniem
tez mi ciezko
to wychodzi

[ Added: 2009-05-09, 21:14 ]
mecze sie
dajcie zyc grabarzom
cieniu1969

Post autor: cieniu1969 »

ty mój biedaku :oops:
Boob

Post autor: Boob »

witaj!
erekcjato gorzkie

(...) zmęczenie bywa jednak różne
jak różne bywają koleje drogi życia

wypróżnię z siebie śmierdzące gówno

flaczki - kiszki

i tak dowiozą dobrym wozem

tekst jest de lux (dobry wiersz i erekcjato) bardzo wymowny. pozdrawiam serdecznie
cieniu1969

Post autor: cieniu1969 »

dzięki Boobie:)
lila

Post autor: lila »

no wyszło Tobie ere wg mnie

[ Dodano: 2009-05-21, 09:22 ]
po drugim czytaniu ostatnia zwrotka nabiera innego sensu - szkoda ze tylko ona ale reszta musiala do niej wprowadzic
andreas43

Post autor: andreas43 »

Wiersz jak wiersz, ale erekcjato czystej wody.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości