Trojan na stronie

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Trojan na stronie

Post autor: remik »

Towarzysze i Towaszyszki !
Na naszej stronie Erekcjato w zakładce "szukaj" po kliknięciu najniżej położonego "szukaj" program antywirusowy Kasperski blokuje wyświetlanie strony i podaje komunikat o znalezieniu Trojana - zrzut z ekranu do wglądu
Raczej wątpię by się mylił, ale może ktoś ma jeszcze jakieś zabezpieczenia w komputrze dobre i może bez strachu kliknąć i sprawdzić???
tym, którzy nie mają pełnych wersji antywirusów ODRADZAM
Załączniki
trojan-w-erekcji.JPG
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Remik, jesteś zwykłym przygranicznym matołem. Zwykłą, najzwyklejszą, palantową piłką, którą należałoby wypierdolić poza boisko. Najlepiej gdzieś w krzaki, by ludzie pracujący w polu nie mogli jej długo znaleźć, a zawodnicy w akcji, mogli oblecieć wszystkie bazy


Huston

[ Dodano: 2010-03-26, 13:47 ]
ps. Halo, Houston, halo Houston tu Discovery - czy nas słyszycie? Bez odbioru.

ps2. Weź se remigiuszu wsadź te ostrzeżenia w buty, bo ci słoma wystaje, może ją upchniesz w ten sposób, gdzieś głębiej


może w dupę jakąś?

[ Dodano: 2010-03-26, 14:19 ]
Mam 4 ostrzeżenia, to znaczy, że ten post się nie ukaże. Coś tam pisało, że po trzech ostrzeżeniach nie będę mógł pisać postów, a po 6 wejść na forum. Czy dobrze zrozumiałem?

ps. Postaram się jak najszybciej zarobić kolejne dwa.

ps2. Remik wyłaź i wkurw mnie jeszcze dwa razy.

[ Dodano: 2010-03-26, 14:21 ]
O! a to co kurwa mać? Jakim sposobem poprzedni post się ukazał? Przecież mam 4 ostrzeżenia? Może mi ktoś wyjaśnić?

[ Dodano: 2010-03-26, 14:27 ]
ps3. Żałosny teatrzyk. Brałem udział w lepszych przedstawieniach. Co wy tu kurwa wyprawiacie?!!!!!!!!!!!!

ps4. I ja mam być poważny? Przecież to jest żałosne, śmieszne, ............... i nie powiem jakie, bo naprawdę mnie ktoś usunie.

ps5. Fobiak wypierdol mnie, bo dziś będę obrażał wszystkich. Nie wiem jak jutro, ale dziś zwisa mi erekcja w każdej możliwej formie


postaci
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

może jesteś świętym polskiego internatu?
i nie bez kozy dopisałeś sobie czwarte w
zresztą
Marcin najlepiej tłumaczy jak to forum działa - zna wszystkie teorie, zapytaj Marcina
a
możesz jeszcze sprawdzić sam: wyloguj się i zaloguj
jakby co
reklamacje składaj do super Haliny
ann13

Post autor: ann13 »

to się zamknij jak cię wkurwia i idź poszukaj pierwiosnka
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

no i kto teraz bedzie publikowal
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

I nastała cisza błoga...
wu-wu modli się do boga,
warczy, kąsa, czasem wyje,
dzięki temu wie, że żyje,
rzuci pizdą, kurwą, chujem,
lecz się tu nie ukazuje,
bo to procedura taka.
Szkoda tylko mi fobiaka,
bo tatulo tak do woli,
z wu-wu już nie popierdoli :-P
ann13

Post autor: ann13 »

a czemu nie?
zróbmy glosowanie, żeby mu zdjąć choć jedno ostrzeżenie, uważam że ma ostatnio chamskie odzywki do upatrzonych odbiorców, ale już nie takie tutaj grali i jakoś nikt przez nie specjalnie nie ucierpiał, więc czemu ma on, no rozumiem również ze można czuć się pokrzywdzonym robiąc za tarczę, ale w końcu to nie szkółka niedzielna dla cnotliwych pensjonarek, a szlaban to ostateczność

ja jestem za tym aby mu odjąć ostrzeżenie
emdi90

Post autor: emdi90 »

To nie jest trojan.
Strona wyszukiwania ma opcję otwarcia wszystkich znalezionych wyników w nowych oknach.
Taka próba jest traktowana przez KAV jako windowbomb (o ile jest kilkadziesiąt stron do otworzenia!) - nie jest to nic groźnego.

Jeśli obawiacie się tego i nie używacie przycisku "Otwórz wszystkie w nowych oknach", to mogę to wyłączyć.

Problem poruszany na wielu forach, kaspersky ma tylko z tym problem ;)

W kasperkym można dodać stronę do zaufanych i nie będzie już tego problemu
dodaj ten link:
search.php
jako zaufany i problem z głowy.

Urzytkownicy innych antyvirusów nie będa mieli tego komunikatu, kasperky jest przezorny i za dyżo widzi ;-)
anty-czka
Posty: 2981
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

Remik jeśli to ty dawałeś te ostrzeżenia to dziwne zwyczaje (nieobecne tutaj od lat) wprowadziłeś.
Ciekawe skąd przeniesione.

Ej, a tak z ciekawości - co robisz z ludźmi, którzy w realnym świecie cię wkurzają lub obrażają?
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

anty-czka:)
Jak wejdziesz na stronę główną, to na dole zobaczysz link - ostrzeżenia uzytkowników. Kliknij na - zobacz szczegółowo i Ci wyświetli kto, komu i za co dał ostrzeżenia. Gdyby Ci się nie chciało, lub nie udało, to Ci podpowiem, że wszystkie ostrzeżenia wwww dał remik.
anty-czka
Posty: 2981
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

Gacek wiem.
Ale za długo tu jestem, by nie dodać słowa jeśli
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości