Moja skóra - twoja skóra

poezja rymowana, wolny wiersz, nierymowana, oda, sonety, treny hymny itp.

Moderator: Gacek

remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Moja skóra - twoja skóra

Post autor: remik »

Moja skóra - twoja skóra
Załączniki
skora kopia.jpg
anty-czka
Posty: 2981
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

Co to jest? Skąd to wziąłeś?
ann13

Post autor: ann13 »

prawie nie rozumiem, ale przez skórę mi dochodzi do osierdzia, to mogę się wstrzymać z rozbieraniem, na literki pierwsze

Potlach jest rytuałem, który w najskrajniejszej wersji polega na ostentacyjnym rozdawaniu, konsumpcji lub niszczeniu własnych dóbr (nawet ranieniu ciała, czy spaleniu własnego domu) po to, by utrzymać lub pozyskać prestiż społeczny.

to on gromadzi żeby się tego pozbyć?
stachu
Posty: 488
Rejestracja: 2006-08-14, 20:23
Kontakt:

Post autor: stachu »

ty to jak nic jestes poeta performer laczysz efekty wizualne z wstrzasajaca trescia.
poznaj stachu po zapachu
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

ann13 pisze:prawie nie rozumiem, ale przez skórę mi dochodzi do osierdzia, to mogę się wstrzymać z rozbieraniem, na literki pierwsze

Potlach jest rytuałem, który w najskrajniejszej wersji polega na ostentacyjnym rozdawaniu, konsumpcji lub niszczeniu własnych dóbr (nawet ranieniu ciała, czy spaleniu własnego domu) po to, by utrzymać lub pozyskać prestiż społeczny.

to on gromadzi żeby się tego pozbyć?
nie czytaj tyle Cosmopotilan i Przyjaciółki
bo sprawiasz wrażenie trakatorzystki
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

anty-czka pisze:Co to jest? Skąd to wziąłeś?
To jest wiersz umieszczony na fotografii skóry z której robię mokasyny dla białych ludzi (jelenia jest na koszulę, ta jest z łosia)
efekt moich kilkudziesięciuletnich doświadczeń oraz szybkiego montażu słów, które akurat znalazły się w pobliżu

obawiałem się, że już się do mnie nie odezwiesz, okularnico :)

[ Dodano: 2010-05-15, 09:09 ]
ann13 pisze: to on gromadzi żeby się tego pozbyć?
pytasz bo pytasz czy pytasz bo cię obchodzi los na indiańskiej loterii?
myślę, że on gromadzi takie tło i chce się go pozbyć, ale to ja tak kombinuję a tak nie jest
może zapytaj go wprost?
ann13

Post autor: ann13 »

ani nie pytam, bo pytam, ani mnie nie obchodzi los na indiańskiej loterii, może aby objaśnić potlach wystarczyłaby krótka historia jednej fajki w pokoju i pewnie są jeszcze inne możliwości, ale już nie pytam, bo jak mam się tłumaczyć z tego dlaczego pytam, to mi się odechciewa pytań

[ Dodano: 2010-05-15, 12:07 ]
rajski, zniżanie się do twoich tekścików obraziłoby mój majestat
anty-czka
Posty: 2981
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

No i dlaczego czepiacie się przyjaciółki?? Nie wiem jak teraz, ale przed wojną biła na łeb cosmopolitany.

[ Dodano: 2010-05-15, 17:09 ]
remik, okularnico??...ech nawet tu wypomną wiek

;-)
caroll
Posty: 388
Rejestracja: 2010-05-09, 14:51
Lokalizacja: z sąsiedztwa
Kontakt:

Post autor: caroll »

praca odrobiona, intryguje na poziomie emocji, bo na poziomie wiedzy więcej się domyślam niż wiem
Awatar użytkownika
cebreiro
Posty: 275
Rejestracja: 2008-07-12, 13:24
Kontakt:

Post autor: cebreiro »

prywatnie okropnie lubię łosie, nawet kocham czasem, więc też odmawiam komentarza, mimo, że przymusu jako takiego nie ma. a ktoś mnie nawet dziś natchnął myślą, aby nie czytać wypowiedzi innych, szczególnie odautorskich...
szara eminencja
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości