Erekcjato nadpobudliwe

lila

Post autor: lila »

Gacuś możesz mi wierzyc ze to nie twoja ''nadpobudliwosc'' chcialam stlamsic.
zrobilam to z mysla o tych dwoch dyskutantach,uznalam ze chyba lepiej na chwilke zamknac piaskownice niz zeby dostali kolejne ostrzezenie od Haliny jak to bylo ostatnio.
zdziwila mnie zwlaszcza reakcja anty-czki,ktora pojawila sie jak po ogien i skomentowala dosc przykrym stwierdzeniem ta podjeta na całą godzine z reszta decyzje,
szczerze powiedziawszy to nie chce mi sie juz wciskac jakichkolwiek przyciskow.
Książę Półkrwi

Post autor: Książę Półkrwi »

no i tak dostaliśmy ostrzeżenia lilusiu,
ale spokojnie, ja póki co nie mam temu panu
nic do powiedzenia, póki mnie publicznie nie przeprosi

ps. ta lila na rynsztoku to ty?
jeśli tak to czemu tam publikujesz a tu nie przechero?

ps2. wciąż marzę o batożeniu...;P
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 16117
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: fobiak »

lilka pisz erekcjato i nie pitol
nie przejmuj sie
i tak mnie nie uchronilas przed upomnieniem
przez tego lizodupka wazeliniarza musze lizac sobie rany a wole co innego
dajcie zyc grabarzom
anty-czka

Post autor: anty-czka »

lilka przepraszam. Nie poradzę nic na to, że jestem uczulona na kneblowanie innych. jeśli ktos ma chęć coś powiedziec, wykrzyczeć lub wypluc ma takie prawo. I nikomu nic do tego.
Calkiem mozliwe, ze jestem przewrażliwiona na tym punkcie. Ale i tak upieram sie, że NIKT nie ma prawa ograniczac nikogo.
Zaczeli - ich sprawa.Albo daliby sobie po gębach albo buzi. Ale to nie nasze gęby i nie nasze buziaki.
Gacek

Post autor: Gacek »

lila:)
Uważam temat w 100% za wyczerpany. Jeśli Cię uraziłem, to przepraszam, ale należało by się na przyszłość zastanowić nad podejmowaniem tak kontrowersyjnej decyzji jak ingerencja w dyskusje poprzez zamykanie działu. ann13 nie zgadzała się z tą decyzją, anty-czka , no i ja też nie. Mleko się rozlało...
lila

Post autor: lila »

to je pijcie, moderatorzy , ja mam uczulenie .
Gacek

Post autor: Gacek »

lila pisze:to je pijcie, moderatorzy, ja mam uczulenie .
Gdyby to napisał Księciunio, to jeszcze bym zrozumiał. ale w Twoich ustach zabrzmiało to bardzo dziwnie:)
cebreiro

Post autor: cebreiro »

no widzisz Gacek,
nigdy nie mów nigdy...
Gacek

Post autor: Gacek »

cebreiro:)
Nigdy nie będę mówił nigdy...
Milego dnia :)
cebreiro

Post autor: cebreiro »

ehh no...
wracając do sprawy jeszcze: lilka zamknęła i otworzyła,
i w sumie koniec tematu,
drugi raz była taka sytuacja,
i aby wedle:do trzech razy sztuka było,
następnym razem ja to zrobię :-P
i po ostatecznym linczu, nikomu do głowy to już nie przyjdzie.
się poświęcę

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Książę Półkrwi

Post autor: Książę Półkrwi »

z linczów to ja najbardziej dawida lubię
lila

Post autor: lila »

Gacek to było bardzo naturalne i szczere, nie widze w tym nic dziwnego .
Gacek

Post autor: Gacek »

cebreiro:)
Nie uwierzę, że zdolna byłabyś do wprowadzania jakiichkolwiek ograniczeń w dyskusji (choćby to nawet była pyskówka), czy do wprowadzania CENZURY na ere, bo dzięki swobodzie wypowiedzi to jeden z nielicznych portali, gdzie można porzucać chujami i innymi częściami ciała nie tylko męskiego :)
Książę Półkrwi

Post autor: Książę Półkrwi »

ja lubię rzucać pizdami
są milsze w dotyku i można
wziąć większy zamach
Gacek

Post autor: Gacek »

Księciuniu:)
Ty rzucasz, a ja wolę: "Na misia" :)
cieniu1969

Post autor: cieniu1969 »

a ja na żabkę albo na pająka

na erekcjatach sie nie znam
bo jak nie fobiak to książe mi pomaga
ale ja od razu wiedziałam
ale żaden ze mnie tam komentator:)
Gacek

Post autor: Gacek »

cieniuśka:)
Komentator to rzeczywiście z Ciebie żaden:)
Ale za to jaka komentatorka:)))))))))))))))
mmmmmmmmmmmmmmm
:lol:
Książę Półkrwi

Post autor: Książę Półkrwi »

nie pitol że się nie znasz
nie pitol że nie umiesz komentować
bo i to i to umiesz lepiej niż niejeden tutaj
joleczko
Gacek

Post autor: Gacek »

")
Toć napisałem, że SUPER z Jolci komentatorka (boć ona jest płcia żeńska , a nie męska)
cieniu1969

Post autor: cieniu1969 »

ale wy gadacie
wiosna...teraz rozumiem:)
Gacek

Post autor: Gacek »

cieniuśka:)
Patrząc na ten ( jak wy to nazywacie - awatar ) fotek, to aż się chce zapytać:
Proszę kotki, czy ta kocica drapie???
:-) :-) :-)
cieniu1969

Post autor: cieniu1969 »

to nie kotka tylko to kocur
ma na imie harlej\
a ja nie drapię tylko jak szewc się rugam ;-)
Gacek

Post autor: Gacek »

:)
ech...
kocurem być u Twych stóp:)
:-) :-) :-)
cieniu1969

Post autor: cieniu1969 »

nie pproś boga
z ta nadwaga mogę rozdeptać :)))))
Gacek

Post autor: Gacek »

cieniuska:)
Nic więcej nie powiem, ponieważ żona mi się odgraża, że wdepnie na erekcjato poczytać, jakie ja tam głupoty opisuję:-P
A chcę jeszcze trochę pożyć :)
:-) :-) :-)
cieniu1969

Post autor: cieniu1969 »

pozdrów zonę
i powiedz jej że ty wnosisz smiech:)
Gacek

Post autor: Gacek »

:)
Robię, co mogę , żeby sobie i innym umilić życie:)
ÂŚmiech to zdrowie
każdy powie:)
hahahahahaha
hehehehehehe
hihihihihihihihi
:) :lol: :-D :-D
cieniu1969

Post autor: cieniu1969 »

żona to ma z się z tobą
ale...przynajmniej ma usmiech na co dzien:)
Gacek

Post autor: Gacek »

:)
Nie każdy lubi ten rodzaj humoru, który ja uprawiam :)
Ale i tak się nie zmienię:)
Obiecałem sobie, że jak umrę, to mi tak "mały" przyfurczy, że będą mieć trudności z domknięciem wieka od trumny:-P
cieniu1969

Post autor: cieniu1969 »

hahahah aha ha ha
umarł maciek umarł
juz lezy na desce
gdy by mu zagrali
poskakał by jesce

bo u maćka taka dusa
jak zagrajom to sie rusa:)
Gacek

Post autor: Gacek »

:)
Myślałem że to ciut zmodyfikujesz i zaśpiewasz nie o Macku, tylko o Gacku

Umarł Gacek umarł...
A ja Ci zaśpiewam c.d.

Umarł Gacek, umarł
panny go żałują
połozylły go na desce
w dupę go całują
Bo u Gacka taka dusza,
że jak cmokniesz to się rusza
os dana dana dana dana dana
:-) :-) :-)
cieniu1969

Post autor: cieniu1969 »

ja pierdole
jestes niesamowity
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gacek

Post autor: Gacek »

:)
Ja jak pierdolę, to dupą ruszam :)
:-) :-) :-P
cieniu1969

Post autor: cieniu1969 »

chyba inaczej to sie nie da
:)))))
Gacek

Post autor: Gacek »

cieniu:) Cieniutka jesteś w tych sprawach, oj cieniutka:)
Zapewniam Cię, że się da:)
A o pozycji odwrotnej słyszała? a ???
Jak nie, to demonstruję:
Kładę się na plecach i... odpoczywam :-P
cieniu1969

Post autor: cieniu1969 »

na leniuszka?
jak chłop na leniuszka
to może spuchnąć ci puszka:)))

kurde ide ja do sklepu
mam cie dośc na dziś
Gacek

Post autor: Gacek »

:)
- Otworzyć ci puszkę?
- Nie:) Nie lubię zapachu ryb :-P
anty-czka

Post autor: anty-czka »

Na dwoje babka wróżyła...ale ogień w komentarzach każe mi dojść do wniosku: tje.
Zostaje.
Gacek

Post autor: Gacek »

anty-czka:)
Tylko nie mów, że za każde uznane moje ere mam coś postawić :-D :-D :-D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość