Strona 2 z 2
: 2006-10-14, 16:55
autor: cieniu1969
nie umim nie umim
ble ble ble to zrób tak zebym miła była ty prowokatorze igrania na nerwach:)
: 2006-10-14, 18:56
autor: fobiak
a co to ja mam licencje na takie uslugi
nie jestem tez chetny do charytatywnych dzialalnosci
: 2006-10-14, 20:43
autor: cieniu1969
to akuratnie wiem iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii szczękościsku dostaję

: 2006-10-15, 11:52
autor: fobiak
przeciez masz miesiaczke, czy to nie za duzo jak na ciebie w tak krotkim czasie?
: 2006-10-17, 02:21
autor: lila
jakby to potraktowac jako hmm "erekcjato stylistyczne" to nawet jest zaskoczenie.. tu sie taki nostalgiczny melacholijny refleksyjny opis rozwija... a potem takie wpierdol..tylko moze tam w początku jakiś wprowadzic powiew schyłku jesieni..zmęczoną purpurę lisci buczynowych..smutnie romantyczną dramaturgie tej bójki

..