Strona 2 z 2

: 2010-03-23, 20:30
autor: fobiak
teraz sobie wariata postrugam

: 2010-03-23, 20:34
autor: wwww
Fobiak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kurwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zdechnę!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tobie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Śmiechu!!!!!!!!!!!!!!!!

ps. Tak właśnie chciałbym skończyć.



z Tobą

: 2010-03-23, 20:39
autor: fobiak
ja bym wolal zdechnac
na babie
ale nie na mojej

: 2010-03-23, 20:40
autor: wwww
ps2. Fobiak, a co myślisz o postruganiu sobie we dwoje



na działce pod Czarnolasem


ps3. W tym roku naciąłem dużo pięknych polanek, (ojciec zlitował się nade mną i sprezentował mi piłę motorową mark stihl) więc towaru nam ni zabraknie.

ps4. Piękne baby będą!!!!!!!! (zorganizuję Ci kilka lokalnych dziwek)

: 2010-03-23, 20:47
autor: fobiak
mogles sobie kupic na allegro
za 400stowy produkowana w chinach
nie ma nazwy tylko numer
chinczycy kupili jakas fabryke na zachodzie
i robia wieksze i lepsze od zasranego stihla

moja babcia zapierdala nia w lesie
jest tak dobra
ze babcie przez caly dzien nie mozna oderwac od pily i roboty

[ Dodano: 2010-03-23, 20:48 ]
a te szantrapy sie ruchaja?

: 2010-03-23, 20:55
autor: wwww
ach!
te babcie robotnice!
pszczółki miodne
cudowne niewolnice
matki królowe
trutnie jednorazowe
zapłodnienie
słońca lśnienie
maeterlincka
życie mrówcze
ostateczne
terminatora
tchnienie



na babim wzgórzu

[ Dodano: 2010-03-23, 20:56 ]
ps. Fobiak? a skąd mnie to wiedzieć? Przyjedziesz to się przekonamy.

[ Dodano: 2010-03-23, 21:05 ]
Fobiak, tak na marginesie, to "Życie pszczół" zrobiło kiedyś (w zerówce chyba to było) na mnie piorunujące wrażenie. Szczególnie lot królowej ku górze, za która leciało stado napalonych trutni, ale oczywiście tylko jednemu, jedynemu, najsilniejszemu, udawało się dokonać dzieła. A reszta i ów szczęściarz (a może zaraz po zapłodnieniu, może jeszcze w trakcie stosunku?) zaraz po akcie była mordowana. Tak to było? Przypomnij mi.

: 2010-03-23, 21:16
autor: fobiak
pszola i do tego krolowa nie rucha sie z jednym trutniem
mogles za nia biec
to bys zobaczyl, ze tam wiecej ja dosiada

: 2010-03-23, 21:19
autor: wwww
Fobiak, nie wierzę Ci. Możesz to jakoś udowodnić? Stary empireusie.

: 2010-03-23, 21:20
autor: fobiak
to morduje inna krolowa a nie trutnie
przewaznie stara i mloda walczy
a mlodych krolowych moze byc wiecej
wiec albo gina albo zostaja wyrzucone z chalupy
i za taka wygnana leca najwierniejsze lizodupki

[ Dodano: 2010-03-23, 21:22 ]
wwww pisze:Fobiak, nie wierzę Ci. Możesz to jakoś udowodnić?
ja tobie tego nie udowodnie
ale byli tacy wariaci, ze przykleili krolowej kamere do plecaka
ja widzialem tylko taki filmik
ale tv nie ma co wierzyc

: 2010-03-23, 21:31
autor: wwww
Fobiak, właśnie sprawdziłem. Coś mi się pokićkało. Zapewne przez mój idealizm. Rzeczywiście, królową bzyka ileś tam trutni, które natychmiast zdychają, bo im kutaski znikają, a reszta zostaje na jesieni wyganiana z ula i umiera z chłodu i głodu. Okropne!!!!!!!!

ps. No z tą empirią są zawsze problemy. Nie ma to jak czyste myślenie!!!! Tam kurwa!, wszystko się udaje, jest jasne i klarowne, nawet gdy nie jest.

: 2010-03-23, 21:36
autor: fobiak
no ale ja sie nie znam na robotnicach i trutniach
tak sobie palnalem
i nie wiem nawet czy krolowa nosi plecak
nie wciagaj mnie w zoologie i botanike
ja nawet nie wiem czy moj przybleda to jakis rasowy

: 2010-03-23, 21:39
autor: wwww
Fobiak? A to kim Ty do chuja jesteś ? Królem, czy królewiczem może jakimś?

: 2010-03-23, 21:41
autor: fobiak
ja jeszcze nikim nie jestem
ale dobrze sie maskuje
udaje przewaznie niemowe

: 2010-03-23, 21:47
autor: wwww
A wiesz co? Dla mnie to Ty przypominasz niemow_le. Zazdroszczę Ci świeżości spojrzenia na niektóre sprawy, naprawdę


mój Ty bobo

z bonobo

: 2010-03-23, 21:50
autor: fobiak
zmienmy temat bo nas ann13 wypiedoli stad
umowmy sie
ze nie bedziemy dyskutowali na moj temat
bo i ja kiedys uwierze w to co ty pierdolisz

: 2010-03-23, 21:52
autor: wwww
Kocham Cię i ann13!!!!!

ps. Teraz nas nie wypierdoli


chyba

[ Dodano: 2010-03-23, 21:54 ]
ps2. Uspokoiłem ją trochę swym kochaniem, czy nie?

: 2010-03-23, 21:57
autor: ann13
haha, wwww, no pewnie, zadziałało lepiej od balsamu na celulit, zwłaszcza że wypłynęło prosto ze serca

zakładów wedel na grochowskiej;)

: 2010-03-23, 21:57
autor: fobiak
nie wiem jesli to erekcjato kiedys sie dzieci beda
uczyli w szkole
to ja sie spale ze wstydu

: 2010-03-23, 22:07
autor: wwww
Fobiak, będą obiecuję Ci jakem pierdolnięty wwww


ps. Jutro pójdę do najbliższej szkoły i im to wytłumaczę. Prosta gadka będzie:

"Kurwa!!! czego wy te bydło tu uczycie?!!! O!!! macie tu coś kurewsko dobrego!!!" I pierdolnę na biurko stos wydruków z mojego samsunga z rozoranym wałkiem. Krótka gadka będzie. Mówię Ci. Na pewno to pojmą.

ps2. ann13, nie drażnij mnie, bo kiedyś naprawdę znajdę tę Twoją igłę w tej pierdolniętej wawie.

ps3. Będę chodził od biura rachunkowego do biura, od każdej jednej firmy z pełną księgowością do drugiej i entej i Cię w końcu upoluję


jak krowę na pastwisku