do booba, może być nie tylko

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

do booba, może być nie tylko

Post autor: nanie »

przenoszę tutaj moją odpowiedź, bo raczej, a może chyba ;) nie wypada pod czyimś erekcjato dyskutować o innym

http://erekcjato.eu/forum/viewtopic.php ... ht=#119125

nanie być może definicja erekcjato powinna uwzględniać zapis aby tekst nie był niezgodny z logiką, oczywiście masz rację z nieboszczykiem można usiąść przy stole jeśli nie jest jeszcze w takim rozpadzie i jest to możliwe, szanuje bardzo Twoje zdanie ale dla mnie wyrażany podziw dla tego tekstu był co najmniej delikatnie mówiąc zaskakujący. dlatego sam nie komentowałem tego tekstu. takich tekstów tu jest wiele. surrealizm i fantastyka . poza tym wielokrotnie zastanawiam się , czy rozumiem erekcjato. pozdrawiam


z nieboszczykiem można też siedzieć przy stole, jak zejdzie pomiędzy jednym, a drugim toastem, do rana, chyba, że ktoś w międzyczasie będzie miał do niego sprawę, czyli będzie chciał pożyczyć piniędzy no i jego odeszłe życie, się rypnie ;)

boob, jeżeli ktoś z piaseczna mieszka ze zmumifikowanym bratem, a jakaś inna parka, umawia się ze sobą na spotkanie, żeby sobie z siebie zrobić gulasz i się trochę, albo bardzo pozjadać, a inny koleś gania z giwerą i zabija niewinnych ludzi na plaży (...nekro, homo, zoo, pedo), to ja nie mogę założyć, że wszyscy są normalni i się mieszczą w zwyczajnych widełkach i dać sobie głowę uciąć, że jakiś inny ktoś na pewno nie przytargał mamusi tatusia (też uważam, że w około 3 dni po wypisaniu aktu zgonu;) z cmentarza, żeby choć raz wszyscy zjedli spokojne śniadanie ;)
mateńka jest sztuczna i napięta, więc pewnie wie;)
co ważne, nieboszczyk został nieożywiony, nie śpiewał, nie tańczył, nie recytował, został przywleczony, posadzony i sztywny, jak na nieboszczyka przystało


dla mnie tamto erekcjato to majstersztyk, autorowi udało się stworzyć, coś na kształt widowiska, spektaklu, gdzie ja mogę tylko umieścić siebie w owacjach na stojąco, a mało takich jest erekcjato, albo i nie ma wcale
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

Post autor: Boob »

nanie ;-)
znana jest mi jedynie sztuka Post-Mortem, w moich stronach Romowie w ważnych dla siebie wydarzeniach w tym Święcie Zmarłych piją z bliskimi zmarłymi na ich grobach wódkę, tyle ile chodzi o anomalia. uznaje Twój podziw dla tamtego utworu, jednak mnie nie przekonuje fakt braku „ożywienia” nieboszczyka dla mnie nie ma to większego znaczenia, wykopania nieboszczyka i posadowienia go przy stole jest wbrew wszelkiej logice, może to zrobić chyba jedynie osoba psychicznie chora.
a tergo.
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

Post autor: Boob »

odnoszę wrażenie, że zapanowała „reguła" zamieszczania konkursowych ere na ostatnią „chwilę”. w ciągu wczorajszego i dzisiejszego dnia mamy ich 12. rozumiem cel takiego „psychologicznego” działania ale czy faktycznie jest to konieczne. każdy tekst „dobry” , „zły” moim zdaniem zostanie zapamiętany. gdzie czas na „ refleksję i ciszę wyborczą".
a tergo.
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Jeżeli ktoś napisał ere w tamtym roku i trzymał je aż do 30 lipca 2015 w ukryciu to powinien spróbować sił w pokerze.
Ja mogę dodać od siebie jedynie tyle Boobie, że u mnie jest pisanina live ;)
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15408
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

Boob pisze: gdzie czas na „ refleksję i ciszę wyborczą".
cisza wyborcza kojarzy mi sie z koruptami i zlodziejmi dlatego nie moge jej zaakceptowac
odwazny walczy do ostatniej kropli krwi, licze jeszcze na erekcjato roku do 22.59
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
sylwia4012
Posty: 4
Rejestracja: 2018-02-09, 13:51
Lokalizacja: Kazimierz
Kontakt:

Post autor: sylwia4012 »

Wielkie dzięki za sprawdzone porady :) Mi się one również bardzo przydadzą :)
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości