fobiak
Posty: 16116 Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:
Post
autor: fobiak » 2007-01-18, 19:22
wredna babo
fochaczko
z wiankiem z korzeni kresowych
na glowie
ania z zielonego wzgorza
zostala operatorem
pozbawila mnie wszelkich praw
do streaptease
w zoltych majtkach
wciska mnie w goracy asfalt
tylko za to
ze cie jeszcze nie przeprosilem
za niewyruchanie
dajcie zyc grabarzom
fobiak
tepencjaa
Post
autor: tepencjaa » 2007-01-18, 19:31
hahahhaah.....to niewybaczalne
[ Dodano : 2007-01-18, 19:32 ]
te majtki sa zzute czy zółte?;)
tepencjaa
fobiak
Posty: 16116 Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:
Post
autor: fobiak » 2007-01-18, 19:42
zolte, sa juz antyczne
dajcie zyc grabarzom
fobiak
tepencjaa
Post
autor: tepencjaa » 2007-01-18, 19:45
rozumiem ze to nie za bardzo swieze...ktore pokazales gosciom:)
tepencjaa
fobiak
Posty: 16116 Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:
Post
autor: fobiak » 2007-01-18, 19:48
nie... w zoltych jeszcze takiego numeru nie odalilem, do tego celu uzylem zuzyte nie spodziewajc sie tego, ze bede wystepowal
dajcie zyc grabarzom
fobiak
tepencjaa
Post
autor: tepencjaa » 2007-01-18, 19:52
to dlaczego te zołte sa takie wazne????
tepencjaa
fobiak
Posty: 16116 Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:
Post
autor: fobiak » 2007-01-18, 19:55
bo to byl moj pierwszy wiersz na e-poezja
[ Added : 2007-01-18, 19:56 ]
a na beju jest z tymi majtkami jedno erekcjato... wre... je zna wszystkie
dajcie zyc grabarzom
fobiak
tepencjaa
Post
autor: tepencjaa » 2007-01-18, 19:59
to se pobraw byla w erekacjato " zote majty"...teraz juz wszystko jasne
to gacie liryczne
tepencjaa
ann13
Post
autor: ann13 » 2007-01-18, 21:26
hahha, fobiak, śliczne :)
no chyba wre Ci wybaczy i nie będziesz musiał iść
na klęczkach do częstochowy w dodatku w sobótkową noc i świecąc
gołym tyłkiem :)
ann13
Książę Półkrwi
Post
autor: Książę Półkrwi » 2007-01-19, 15:26
przewidziałem to - obniżasz loty fob.
Książę Półkrwi
fobiak
Posty: 16116 Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:
Post
autor: fobiak » 2007-01-19, 16:19
ksieciu to napisz ty na ten sam temat do wrednej moze wyjdzie tobie lepiej i da sie ja udo b ruchac
ja nie twierdze, ze to co pisze jest dobre
jedno mi wyszlo dobre ale nie erekcjato
dajcie zyc grabarzom
fobiak
Książę Półkrwi
Post
autor: Książę Półkrwi » 2007-01-19, 16:29
udo b ruchać wre... hehehehe
Książę Półkrwi
ann13
Post
autor: ann13 » 2007-01-19, 18:10
ja myślę, że wre gdzieś wyjechała, lub nie ma dostepu do kompa, a być moze zwyczajnie nie chce jej się latać po kawiarenkach, bo być moze ma inne zajęcia w parach odmiennie płcią pomieszanych:)
inaczej by tu już była:)
ann13
dean
Post
autor: dean » 2007-01-20, 18:52
jak to było? dedykacji nie komentuję?
do wre... to sobie westchnę na echaniu...
dean
ann13
Post
autor: ann13 » 2007-01-22, 08:11
TY masz byka w kolorze tych majtek, hahha, ja w końcu przeczytałam, ze one sa złote.
ann13
dean
Post
autor: dean » 2007-01-22, 08:16
jaka wnikliwa
dean
ann13
Post
autor: ann13 » 2007-01-22, 08:20
no w majtki to ja akurat lubie wnikać :) nawet zdejmujac przeciwsłoneczne
ann13
olga
Post
autor: olga » 2007-01-22, 21:54
dean pisze: jak to było? dedykacji nie komentuję?
do wre... to sobie westchnę na echaniu...
wierszy Do...nie komentuje bo to badziewie.
a powaznie, to nieobecnosc wre staje sie dotkliwa.
olga
lila
Post
autor: lila » 2007-01-25, 13:07
wnoszę o to
by wszystkie utwory na erekcjato.com zawierające
w treści nicki użytkowników tego portalu
były zamieszczane w chlewiku
tam gdzie ich miejsce.
dziękuję.
lila
fobiak
Posty: 16116 Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:
Post
autor: fobiak » 2007-01-25, 13:24
protestujem to nie dzial argumenty, fakty nie sa tak wazne jak podmiot liryczny
dajcie zyc grabarzom
fobiak
lila
Post
autor: lila » 2007-01-25, 13:25
fobiaku, moge to przesunąć jeśli usuniesz nicka z tytułu ; )
lila
cieniu1969
Post
autor: cieniu1969 » 2007-02-03, 07:18
tyyyyyyyyyy
to chyba starszawe dzieło?
[ Dodano : 2007-02-03, 07:19 ]
o kurna
nie tu wpisałam
tylko bez aluzji
głupawek itd.
cieniu1969
fobiak
Posty: 16116 Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:
Post
autor: fobiak » 2007-02-03, 07:41
nieee... to na czasie
juz starego od mlodego nie odrozniasz
wsio rawnoo
dajcie zyc grabarzom
fobiak
cieniu1969
Post
autor: cieniu1969 » 2007-02-03, 07:47
fobi ...też o tobie myslałam:)
[ Dodano : 2007-02-03, 07:48 ]
teraz to juz w ogóle wredną wkurwiłeś tym zakończenim
masz ty szczęscie że ona ma mniej nerwów ode mnie
cieniu1969
fobiak
Posty: 16116 Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:
Post
autor: fobiak » 2007-02-03, 07:48
a kto ci pozwolil?
dajcie zyc grabarzom
fobiak
cieniu1969
Post
autor: cieniu1969 » 2007-02-03, 07:56
nooooooooooooooo jeszcze tylko brakowało żebym ciebie o pozwolenie prosiła
fobi czy ty sie dobrze czujesz?;)
cieniu1969
fobiak
Posty: 16116 Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:
Post
autor: fobiak » 2007-02-03, 07:59
a skad ona bedzie wiedziala, ze to do niej jak zmienilem tytul i nie wyglada na dedykacje
dajcie zyc grabarzom
fobiak
cieniu1969
Post
autor: cieniu1969 » 2007-02-03, 08:02
no
skoro ja wiem to ona będzie wiedziała tym bardziej skoro i 13 tu występuje
fobiak może ja niskich lotów
ale nie bierz mnie za debilkę
cieniu1969
fobiak
Posty: 16116 Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:
Post
autor: fobiak » 2007-02-03, 08:04
od kiedy to kobiety jezdza walcem drogowym?
dajcie zyc grabarzom
fobiak
cieniu1969
Post
autor: cieniu1969 » 2007-02-03, 08:06
ty
sam pierdzisz o równouprawnieniach więc może i baba na walcu popierniczać:)
od dziś
cieniu1969
fobiak
Posty: 16116 Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:
Post
autor: fobiak » 2007-02-03, 08:10
i czytaj dokladnie bo tam pisze
ania z zielonego wzgorza a nie z zielonego lona
dajcie zyc grabarzom
fobiak
cieniu1969
Post
autor: cieniu1969 » 2007-02-03, 08:15
ale bardzo podobnie
ty fobiak ja mam dobry zmysł do takich tekstów
zreszta nauczyłam się ciebie czytać
cieniu1969
ann13
Post
autor: ann13 » 2007-02-03, 13:04
właśnie
mnie fobiak nie opiewa
i
laski bez
ann13
cieniu1969
Post
autor: cieniu1969 » 2007-02-03, 16:19
ta nie opiewa
ty ślepa chyba albo i co
handzia włóz okularki
cieniu1969
ann13
Post
autor: ann13 » 2007-02-03, 16:50
ojjjj tam......
zgubiłam pod górką, ale teraz już wolę bez
prezerwatywy:)
ann13
cieniu1969
Post
autor: cieniu1969 » 2007-02-03, 22:25
ten no...ja o gumkach wiem tyle że mozna z nich procę zrobić;)
cieniu1969
stachu
Post
autor: stachu » 2007-02-06, 19:48
fobiaczku proponuje zebys zaskoczenia umieszczal w nastepnym poscie. wtedy bede elegancko zaskoczony. no w ostatecznosci mozna powiedziec ze to jest erekcjato.
stachu
fobiak
Posty: 16116 Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:
Post
autor: fobiak » 2007-02-06, 19:54
musilem cos na szyblo wstawic bo nie wiem za co mam ja przepraszac a ona podczas fochowania sie nie odzywa i jest tu potrzebna bo zapchane laboratorium peknie w szwach
dajcie zyc grabarzom
fobiak
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość