@ psik
Post
autor: @ psik » 2008-07-20, 12:28
przejść przez granicę
lecz jej nie rozerwać
podejść do okna
i nie wybić szyby
stanąć przed lustrem
i nie opluć go
zatrzymać sie na skraju
i popatrzeć w dół
zarzucić sznur na gałąź
i zrobić huśtawkę
jestem gejem
@ psik
Gacek
Post
autor: Gacek » 2008-07-20, 12:42
fobiak:)
Czy możesz mi wytłumaczyć czemu tje i jak się ma tekst do awersaacji - jestem gejem ?
A jakby napisał - jestem Murzynem, jestem Chińczykiem, jestem Pigmejem ....
Czy też to by było erekcjato?
Gacek
fobiak
Posty: 16117 Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:
Post
autor: fobiak » 2008-07-20, 12:47
kolega lepper pokazal tu dyskryminacje do granic wlasnej zaglady
dajcie zyc grabarzom
fobiak
z tłumu
Post
autor: z tłumu » 2008-07-20, 12:48
bardzo mi sie spodobalo
[ Dodano : 2008-07-20, 12:49 ]
(z wypiekami na policzkach czekam na reakcje Wojciecha
)
z tłumu
fobiak
Posty: 16117 Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:
Post
autor: fobiak » 2008-07-20, 12:49
Gacek pisze: A jakby napisał - jestem Murzynem, jestem Chińczykiem, jestem Pigmejem ....
w tym przypadku nie byloby to erekcjato
dajcie zyc grabarzom
fobiak
@ psik
Post
autor: @ psik » 2008-07-20, 12:53
Może nie tyle własnej co peela
w awersacji ukryłem link
@ psik
Gacek
Post
autor: Gacek » 2008-07-20, 12:53
fobiak pisze: kolega lepper pokazal tu dyskryminacje do granic wlasnej zaglady
Czy w Polsce:
Murzynów ze względu na kolor skóry się nie dyskryminyje?
Chińczyków, ze względu na skośne oczy?
Pigmejów, ze względu na ich kurduplowaty wzrost?
Dalej nie kumam...
Gacek
fobiak
Posty: 16117 Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:
Post
autor: fobiak » 2008-07-20, 12:57
jesli chodzi o polske
to nie, wszyscy moga zyc w spokoju, ogolnie nie sa dyskryminowani, mamy nawet zydowskich prezydentow
a jesli chodzi o pedalow to juz inna sprawa
dajcie zyc grabarzom
fobiak
Gacek
Post
autor: Gacek » 2008-07-20, 12:59
No cóż... to jest tylko twój punkt widzenia
Gacek
@ psik
Post
autor: @ psik » 2008-07-20, 13:09
z tłumu - dziękuję
@ psik
z tłumu
Post
autor: z tłumu » 2008-07-20, 13:10
fobiak ,
wiesz ... chyba nie masz racji ... wrocilam do naszego cudownego kraju po 2 latach nieobecnosci i doznalam szoku ...
z tłumu
Wojciech Graca
Post
autor: Wojciech Graca » 2008-07-20, 14:18
dlaczego w tym dziale a nie w innym?
Wojciech Graca
z tłumu
Post
autor: z tłumu » 2008-07-20, 14:20
niestety kolega ma racje ...
mogles wkleic do konkursu
z tłumu
Tengel
Post
autor: Tengel » 2008-07-20, 14:58
świetne erekcjato
dobrze że w KONKURSIE nie zamieściłeś
bo tam mogą być tylko PREMIEROWE utwory,
trzeba było jednak zamieścić to w dziale EREKCJATO,
niewierny tomaszu.
ps. swoją drogą ,jest jeszcze iskra nadziei dla fobiaka;)
Tengel
ann13
Post
autor: ann13 » 2008-07-20, 15:03
nie bardzo rozumiem
czyli co, być gejem
i nie kupić wazeliny ?
ann13
Tengel
Post
autor: Tengel » 2008-07-20, 15:08
kolega lepper pokazal tu dyskryminacje
do granic wlasnej zaglady
Tengel
@ psik
Post
autor: @ psik » 2008-07-20, 15:48
to jest premierowe erekcjato proszę moda o przeniesienie na stronę konkursową
@ psik
fobiak
Posty: 16117 Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:
Post
autor: fobiak » 2008-07-20, 15:51
nie jestes nowy na tym portalu
takie przenosiny dotycza tylko tych, ktorzy sie dopiero zarejestrowali
i nie maja pojecia jak sie poruszac
dajcie zyc grabarzom
fobiak
@ psik
Post
autor: @ psik » 2008-07-20, 16:17
chciałem wkleić linka w awersacji a nie wiedziałem czy mi wyjdzie technicznie a tylko a laboratorium mogę poprawić wszelkie błędy techniczne więc wkleiłem tutaj .Nie spodziewałem się że będą jakieś problemy w kwestii formalnej.
@ psik
Wojciech Graca
Post
autor: Wojciech Graca » 2008-07-20, 16:24
człowiek uczy się na błędach
Wojciech Graca
@ psik
Post
autor: @ psik » 2008-07-20, 20:30
to jest premierowe erekcjato proszę moda o przeniesienie na stronę konkursową
@ psik
fobiak
Posty: 16117 Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:
Post
autor: fobiak » 2008-07-20, 21:11
nie da sie
bo sie nie zgadzam
to, ze jest premierowe to bardzo dobrze, w konkursie sa wszystkie premierowe, mogles to wkleic do konkursu
wkleiles do laboratorium jako premierowe
wiec w konkursie juz nie bedzie premierowe
nie udawaj glupa bo majac 74 posty na koncie nikt tobie w to nie uwierzy
pisz nowe i nie pitol
dajcie zyc grabarzom
fobiak
@ psik
Post
autor: @ psik » 2008-07-20, 22:03
ja widzę 40 postów z tym co napiszę pewnie będzie 41
[ Dodano : 2008-07-20, 22:22 ]
nie bo nie - zupełnie jak przedszkolak
@ psik
umorusany
Post
autor: umorusany » 2008-07-30, 18:39
Zaskoczyłeś do zakrztuszenia
hahahhahaaa
dobre!!
szkoda że nie moderatorzy nie zgadzają się na przeniesienie do konkursu.
umorusany
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość