Strona 1 z 1
sms do mojego nowego dostawcy usług internetowych
: 2009-03-18, 20:42
autor: anty-czka
oby ci wisiał, gdy masz z kim, a sterczał kiedy sam zostaniesz
: 2009-03-18, 20:46
autor: ann13
antyczka, czy tu chodzi o kabelek, czy o coś większego
od modemu?;)
: 2009-03-18, 20:51
autor: anty-czka
Ty się tu śmiej, a ja -jeśli manufaktura z Gdańska, z którą w zaćmieniu umysłu,podpisałam umowę nie zacznie pracować jak należy, mogę stać się morderczynią.
: 2009-03-18, 20:52
autor: ann13
no ale co?
maja stosunek przerywany?;)
: 2009-03-18, 20:55
autor: anty-czka
No wlasnie, z miasta wojewódzkiego, a na rzeczy się nie znają;)
: 2009-03-18, 21:06
autor: ann13
to musisz sprawdzić w umowie, przerwy jakie sobie mogą robić
na papierosa
a potem ewentualnie znaleźć sobie ogiera
internetowego;)
: 2009-03-18, 21:32
autor: anty-czka
Wszystko zaznaczam sobie w kalendarzyku i przywalę im złym ojcostwem...tfuuu tzn. zerwaniem umowy z ich winy. Tylko muszę najpierw znaleźć trochę wolnego czasu na chandryczenie się z niedojdami.
: 2009-03-18, 21:49
autor: Boob
anty-czka
jeśli usługodawca jest facetem czego nie wykluczasz to musisz się liczyć, że są tacy faceci którzy lubią jak im ....
wisi 
pozdrawiam
: 2009-03-19, 12:06
autor: elutka
niczym zapowiedź torrrturrrrrr :)))