Strona 1 z 1

od: cebreiro

: 2010-05-02, 07:15
autor: cebreiro
Chciałam zadzwonić, ale bałam się, że zmącisz ciszę.

: 2010-05-02, 07:28
autor: Margot
bez sensu jest ta Twoja autorka sms
on /jeżeli do niego chciała dzwonić/ ważniejszy jest od każdej ciszy

: 2010-05-02, 11:50
autor: fobiak
innymi slowy
lepiej nie dzwonic
podobnie jest
lepiej sie ugryzc w jezyk

: 2010-05-03, 12:19
autor: cebreiro
możliwe, ale czasem dobrze jest pobyć w milczeniu, szczególnie jak są tematy co do których nie chciałoby się, aby ujrzały światło dzienne, a czasem mimo wszystko trzeba je wywlec.

[ Dodano: 2010-05-03, 12:20 ]
aaa...Margot, skąd przekonanie, że odbiorcą jest mężczyzna? :-P