tematycznie tylko dwa wersy rymowane, aforyzmy, mysli, bez komentarzy, zadne plagiaty, cytaty i tworczosc obca
-
fobiak
- Posty: 16117
- Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
- Has thanked: 1 time
- Been thanked: 1 time
-
Kontakt:
Post
autor: fobiak »
intruz to sie nie liczy
wklada choc ona kwiczy
dajcie zyc grabarzom
fobiak
-
elutka
Post
autor: elutka »
na intruza jest metoda:
w uszach wata, w ustach woda
elutka
-
Gacek
Post
autor: Gacek »
Intruza wcale nie razi,
gdzie niechciany jest, tam włazi

Gacek
-
andreas43
Post
autor: andreas43 »
Gdy z nią będę sam na sam,
intruzowi w mordę dam

andreas43
-
nuel
Post
autor: nuel »
intruz-to ten co ma tupet
nieproszony włazić w dupę?
nuel
-
andreas43
Post
autor: andreas43 »
Dla intruza mam pułapkę,
niechaj tylko wsadzi łapkę.

andreas43
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości