intruz

tematycznie tylko dwa wersy rymowane, aforyzmy, mysli, bez komentarzy, zadne plagiaty, cytaty i tworczosc obca
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 16117
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:

intruz

Post autor: fobiak »

intruz to sie nie liczy
wklada choc ona kwiczy
dajcie zyc grabarzom
elutka

Post autor: elutka »

na intruza jest metoda:
w uszach wata, w ustach woda
Gacek

Post autor: Gacek »

Intruza wcale nie razi,
gdzie niechciany jest, tam włazi :-P
andreas43

Post autor: andreas43 »

Gdy z nią będę sam na sam,
intruzowi w mordę dam :!:
nuel

Post autor: nuel »

intruz-to ten co ma tupet
nieproszony włazić w dupę?
andreas43

Post autor: andreas43 »

Dla intruza mam pułapkę,
niechaj tylko wsadzi łapkę. :-) :-P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości