tematycznie tylko dwa wersy rymowane, aforyzmy, mysli, bez komentarzy, zadne plagiaty, cytaty i tworczosc obca
-
lila
Post
autor: lila »
bąble w pianie
w styropianie
lila
-
andreas43
Post
autor: andreas43 »
Wolę spać na sianie,
niż na styropianie.
andreas43
-
sonia44
Post
autor: sonia44 »
styropianem ocieplił chałupę
a i tak mróz sięgnął dupę
sonia44
-
andreas43
Post
autor: andreas43 »
Styropian ma to do siebie,
że ociepla choć o tym nie wie.
andreas43
-
Gacek
Post
autor: Gacek »
Styropian jest zawsze w cenie,
daje domom ocieplenie
Gacek
-
andreas43
Post
autor: andreas43 »
Sąsiad już mnie nie usłyszy,
gdy styropian ścianę wyciszy.
andreas43
-
Gacek
Post
autor: Gacek »
Ten kto rzeźbi w styropianie,
ma leciutko niesłychanie

Gacek
-
andreas43
Post
autor: andreas43 »
choć też biały to na wybiegu
styropian nie zastąpi śniegu

andreas43
-
ann13
Post
autor: ann13 »
w styropianie robię dziury
aby widzieć przez nie chmury
ann13
-
Gacek
Post
autor: Gacek »
Kiedyś spał na styropianie...
Teraz z puchu ma posłanie

Gacek
-
andreas43
Post
autor: andreas43 »
Na kanapie ze styropianu,
wygodnie jest nawet panu.

andreas43
-
Gacek
Post
autor: Gacek »
Styropianowa solidarność,
kiedyś wielka, dzisiaj marność...
Gacek
-
andreas43
Post
autor: andreas43 »
Brak śniegu, więc zamiast bałwanka,
ze styropianu zrobiłem styropianka.

andreas43
-
Gacek
Post
autor: Gacek »
Styropianem dom obłożył
i nie straszne są mu mrozy

Gacek
-
andreas43
Post
autor: andreas43 »
Styropianowe powłoki,
ocieplają stare bloki.

andreas43
-
Gacek
Post
autor: Gacek »
Nie przepłyniesz oceanu,
w łódeczce ze styropianu

Gacek
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości