styropian

tematycznie tylko dwa wersy rymowane, aforyzmy, mysli, bez komentarzy, zadne plagiaty, cytaty i tworczosc obca
lila

styropian

Post autor: lila »

bąble w pianie
w styropianie
andreas43

Post autor: andreas43 »

Wolę spać na sianie,
niż na styropianie.
sonia44

Post autor: sonia44 »

styropianem ocieplił chałupę
a i tak mróz sięgnął dupę
andreas43

Post autor: andreas43 »

Styropian ma to do siebie,
że ociepla choć o tym nie wie.
Gacek

Post autor: Gacek »

Styropian jest zawsze w cenie,
daje domom ocieplenie
andreas43

Post autor: andreas43 »

Sąsiad już mnie nie usłyszy,
gdy styropian ścianę wyciszy.
Gacek

Post autor: Gacek »

Ten kto rzeźbi w styropianie,
ma leciutko niesłychanie :-P
andreas43

Post autor: andreas43 »

choć też biały to na wybiegu
styropian nie zastąpi śniegu :-)
ann13

Post autor: ann13 »

w styropianie robię dziury
aby widzieć przez nie chmury
Gacek

Post autor: Gacek »

Kiedyś spał na styropianie...
Teraz z puchu ma posłanie :-D :-P
andreas43

Post autor: andreas43 »

Na kanapie ze styropianu,
wygodnie jest nawet panu. :-)
Gacek

Post autor: Gacek »

Styropianowa solidarność,
kiedyś wielka, dzisiaj marność...
andreas43

Post autor: andreas43 »

Brak śniegu, więc zamiast bałwanka,
ze styropianu zrobiłem styropianka. :-)
Gacek

Post autor: Gacek »

Styropianem dom obłożył
i nie straszne są mu mrozy :-D :-P
andreas43

Post autor: andreas43 »

Styropianowe powłoki,
ocieplają stare bloki. :-)
Gacek

styropian

Post autor: Gacek »

Nie przepłyniesz oceanu,
w łódeczce ze styropianu :-(
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości