cieniu1969
Post
autor: cieniu1969 » 2007-01-02, 18:48
no chciałam dobrze
i dałam z siebie wszystko
prawie
bo już taka tereska matka
to ja nie jestem
no oddałam też wnętrze
może niezbyt piękne ale
wybaczyłam
chociaż o wybaczenie
nie prosiłam
no i ...no właśnie
właśnie czekałam na słowo
takie maleńkie nie za duże
no takie-lubię albo coś
no i nic
no nie to już słyszałam
ale żeby w ogóle ani literki
no wkurzyłam się
no bo to gorsze niż spoliczkowanie
profilu pośladka
cieniu1969
fobiak
Posty: 16117 Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:
Post
autor: fobiak » 2007-01-02, 18:52
wybaczyłam
chociaż o wybaczenie
nie prosiłam
a tego to nie rozumie
dajcie zyc grabarzom
fobiak
cieniu1969
Post
autor: cieniu1969 » 2007-01-02, 18:53
o jejku
ja wybaczyłam jemu...ale jego wcale o wybaczenie nie prosiłam
ty wez sie skup
bo to poważne erekcjato
cieniu1969
fobiak
Posty: 16117 Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:
Post
autor: fobiak » 2007-01-02, 19:00
dziwna sytuacja, ze dwojgu na raz nalezy sie przebaczenie, on peelke oplul a peelka go ugryzla?
ja bym plucia w oczy nie przebaczyl
gryzienie tak
dajcie zyc grabarzom
fobiak
luna
Post
autor: luna » 2007-01-02, 21:12
czasami dla człowieka absolutnym maksimum jest również absolutne minimum, a wtedy brak jakiejkolwiek reakcji, jest najgorszą możliwą reakcją
ale złotomyślowo się zrobiło :P
luna
cieniu1969
Post
autor: cieniu1969 » 2007-01-03, 08:06
luno:)
fobiak nic sie nie należy
to przychodzi samo...albo i nie
jak juz nie zalezy to i przebaczenie łatwiej przychodzi
dla podmiotu przebaczenie to nadzieja na samotność
a samotność wiesz to dobry przyjaciel
cieniu1969
dean
Post
autor: dean » 2007-01-03, 08:31
no, faktycznie złoto-myślowo się zrobiło... może wkleicie do złotych?
dean
cieniu1969
Post
autor: cieniu1969 » 2007-01-03, 08:33
a skąd mnie wiedziec dean ja na działach sie nie znam
nawet na rodzajach armat nic a nic się nie znam
rób jak uważasz
[ Dodano : 2007-01-03, 08:35 ]
a co do plucia fobi
czy ty wiesz że człowiek w złości dostaje ślinotoku?
no i jak bym nie chcą co ci pluneła... no nie mów że byś sie obraził
cieniu1969
dean
Post
autor: dean » 2007-01-03, 08:37
sam Ci nie wkleję... to musi być Twój świadomy gest w stronę działu Konkretnie/złote myśli
w ramach roli służebnej z przyjemnością... ba... z rozkoszą zaakceptuję ją gdy wkleisz
dean
cieniu1969
Post
autor: cieniu1969 » 2007-01-03, 08:39
wklejaj
ty rozochocony
cieniu1969
dean
Post
autor: dean » 2007-01-03, 08:43
cieniu... w takiej formie, w jakiej jest obecnie - nie da się wkleić... jest odniesienie do fobiaka i generalnie "ukontekstowione" (ale ładne słowo mi wpadło do łba z rana) z utworem... złota myśl (wedle mego gupkowatego mniemania) powinna być "nieukontekstowiona"
dean
cieniu1969
Post
autor: cieniu1969 » 2007-01-03, 08:44
dobra
wybór zostawiam tobie
:)))
cieniu1969
dean
Post
autor: dean » 2007-01-03, 08:46
jeśli kiedyś dogadam się z jakąkolwiek kobietą, cieniu... to Cię poinformuję i wyślę francuskiego szampana
dean
cieniu1969
Post
autor: cieniu1969 » 2007-01-03, 08:59
co dogadać...o w mordę
wiem że tak się wkleic nie da
więc zostawiam to w twoich łapkach
teraz dawaj szampana ale już
cieniu1969
dean
Post
autor: dean » 2007-01-03, 09:01
za takie "dogadanie" to co najwyżej szampanskoje igristoje
dean
cieniu1969
Post
autor: cieniu1969 » 2007-01-03, 16:02
ALE TY SOBIE GRABISZ
ALE GRABISZ NO:)
cieniu1969
cahl
Post
autor: cahl » 2007-01-05, 22:25
cieniu... nie używasz zbyt bujnego jezyka, Twoj tekst nie sklania mnie do lechtania, wet w najmniejszym stopniu, tej intelektualnej strony. Nie robi wrażenia.
cahl
cieniu1969
Post
autor: cieniu1969 » 2007-01-08, 15:36
a czy musi coś łechtać?
cieniu1969
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość