-
fobiak
- Posty: 16117
- Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
- Has thanked: 1 time
- Been thanked: 1 time
-
Kontakt:
Post
autor: fobiak »
dziewczyno
wejdz prosze do srodka
nie witaj sie w progu
rozbierz sie
usiadz sobie w sieni
na kanapie
i zdejm w koncu te majtki
z glowy
dajcie zyc grabarzom
fobiak
-
ann13
Post
autor: ann13 »
no ale czyjej
jego czy jej ?
zdejmij :P)
ann13
-
cieniu1969
Post
autor: cieniu1969 »
ty chyba durnowaty
jest luty
zimno
a ty ją do sieni zapraszasz
i każesz majtki zdjąć...w taki ziąb?
ech ty...a gdzie romantyzm?

cieniu1969
-
fobiak
- Posty: 16117
- Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
- Has thanked: 1 time
- Been thanked: 1 time
-
Kontakt:
Post
autor: fobiak »
to sa bawelniane majtki niewidki
dajcie zyc grabarzom
fobiak
-
cieniu1969
Post
autor: cieniu1969 »
jak niewidki?
to co ...ona od razu z gołym tyłkiem przylazła?
to skąd ty wiesz czy je zdejmie czy cie oszuka
[ Dodano: 2007-02-26, 16:55 ]
ale erekcjato fajowe
tylko za mało treści ech
cieniu1969
-
fobiak
- Posty: 16117
- Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
- Has thanked: 1 time
- Been thanked: 1 time
-
Kontakt:
Post
autor: fobiak »
to jest semcium
a one sa w glowie u niego
dajcie zyc grabarzom
fobiak
-
cieniu1969
Post
autor: cieniu1969 »
poproszę po ludzku mi to wytłumaczyć
ja rozumiem zakochanych ale żeby juz tak prostej babie tłumaczyc
to niewybaczalne
cieniu1969
-
fobiak
- Posty: 16117
- Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
- Has thanked: 1 time
- Been thanked: 1 time
-
Kontakt:
Post
autor: fobiak »
a skocz sobie na jednej nozce do terminatorium
dajcie zyc grabarzom
fobiak
-
cieniu1969
Post
autor: cieniu1969 »
już idę idę
[ Dodano: 2007-02-26, 17:11 ]
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa już wiem
a jak jej to nie zadowoli
bo może ona będzie chciała żebyś ty to ustami zrobił
i co wtedy?

cieniu1969
-
fobiak
- Posty: 16117
- Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
- Has thanked: 1 time
- Been thanked: 1 time
-
Kontakt:
Post
autor: fobiak »
czy mozesz mi wyjasnic o czym ty piszesz?
dajcie zyc grabarzom
fobiak
-
elutka
Post
autor: elutka »
Fajne, niemniej kanapa w sieni mnie zastanawia:)
elutka
-
fobiak
- Posty: 16117
- Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
- Has thanked: 1 time
- Been thanked: 1 time
-
Kontakt:
Post
autor: fobiak »
elka, peel ma urojenia
dajcie zyc grabarzom
fobiak
-
elutka
Post
autor: elutka »
Aaaa, to teraz jasne! :)
elutka
-
cieniu1969
Post
autor: cieniu1969 »
elka ty go nie słuchaj bo on nie wie co gada ot co...:)
cieniu1969
-
fobiak
- Posty: 16117
- Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
- Has thanked: 1 time
- Been thanked: 1 time
-
Kontakt:
Post
autor: fobiak »
a ty wiesz?
dajcie zyc grabarzom
fobiak
-
cieniu1969
Post
autor: cieniu1969 »
jak ty nie wiesz to ja wiem na pewno
ale nie powiem bo i tak się wyprzesz
przeciez nie możesz stracić ani jotki na honorze na rzecz baby
cieniu1969
-
fobiak
- Posty: 16117
- Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
- Has thanked: 1 time
- Been thanked: 1 time
-
Kontakt:
Post
autor: fobiak »
cnote to bylbym gotow starcic
dajcie zyc grabarzom
fobiak
-
cieniu1969
Post
autor: cieniu1969 »
niedowiary

odrosła?
cieniu1969
-
fobiak
- Posty: 16117
- Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
- Has thanked: 1 time
- Been thanked: 1 time
-
Kontakt:
Post
autor: fobiak »
jak odrosla?
to chyba ty myslisz tylko, ze cnota odrasta
ech...
nie mam ani marynarki
ani niczego nie mam
dajcie zyc grabarzom
fobiak
-
elutka
Post
autor: elutka »
No i kogo ja mam słuchać?
Chyba se w sionce posiedzę i się pozastanawiam....na sofie....
elutka
-
propan
Post
autor: propan »
Ona pewno majtki
przez glowe sciagala
z tej paniki
tak se mysle
propan
-
lila
Post
autor: lila »
z paniki propan ? z pośpiechu pewnie ekscytacji i niewyżycia

lila
-
cieniu1969
Post
autor: cieniu1969 »
jak nie masz niczego
to jeszcze lepiej fobi
cieniu1969
-
anty-czka
Post
autor: anty-czka »
...nic na nią nie pasowało, zwłaszcza kiedy była naga...
anty-czka
-
cieniu1969
Post
autor: cieniu1969 »
taka wielka była?

cieniu1969
-
olga
Post
autor: olga »
peel wszystko umial sobie wyobrazic z wyjatkiem twarzy, stad pewnie te majtki.
na glowie.
olga
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość