erekcjato -sprzątanie przedświąteczne

cieniu1969

erekcjato -sprzątanie przedświąteczne

Post autor: cieniu1969 »

muszę szmaty w półkach poprzewracać
pajęczyny z sufitu wyplątać
powyrzucać niezbędne klamoty
ale nie chce mi się brać do roboty

może zrobię przemeblowanie
bo mnie drażni i mdli stary wystrój
i wytrzepię stare dywany
myjąc waniszem z zapachem mydlanym

stare troski skasuję odplamiaczem
tylko ciebie mi tutaj brakuje
chociaż zerknij przez okno z raz na mnie
szyby czyste usunęłam już każdą smugę











































































rzucając kamieniem
lila

Post autor: lila »

heh cieniu podoba mi się pomysł na ere , tylko żeby to "zmyć " zastąpić bo źle koresponduje z końcówką np tak:

stare troski skasuję odplamiaczem
tylko ciebie mi tutaj brakuje
chociaż zerknij przez okno z raz na mnie
szyby czyste usunęłam już każdą smugę



rzucając kamieniem


teraz przez czasownik "usunąć" najpierw w domyśle rozumiemy monotonne polerowanie jakąś gazetą , dopiero w końcówce okazuje sie ze peel znalazl lepszy sposób na "usunięcie" , do czego go wkurzenie doprowadzilo ;)
cieniu1969

Post autor: cieniu1969 »

dzięki liluś :-P
lila

Post autor: lila »

do uług :-P
a i poprawilam to w tytule przed świątczne
cieniu1969

Post autor: cieniu1969 »

mnie od tych podziekowań jęzor boli
;-)
propan

Post autor: propan »

jak tak sobie
Ciebie wyborazilem
to wygladalas
jak przez okno
cieniu1969

Post autor: cieniu1969 »

oooooooooo
propan to bardzo zle wyglądałam
ide się ogarnąć:)
Książę Półkrwi

Post autor: Książę Półkrwi »

no dobra a teraz mi powiedz
w jaki sposób finał koresponduje
tu z tekstem zmieniając CAÂ?OÂŚ?† utworu,
bo chyba nie zrozumiałem...
lila

Post autor: lila »

moim zdaniem finał koresponduje z całością w ten sposób że :

peel zdaje sie zrównowazony , zoorganizowany , chce posprzątać sobie chałupę i wyraża delikatną tesknotę za ty lirycznym , że tylko jego brakuje jej do szczęscia,

końcówka odsłania prawdę , peel tak tęskni i jest wkurzony tym brakiem że ma gdzies porzadki , a mycie szyb załatwia ich zbiciem , wszystko okazuje się bez sensu i całe porządki g..wno warte gdy nie ma "go"
Książę Półkrwi

Post autor: Książę Półkrwi »

nadinterpretujesz, choć jak znam życie
autorka niechybnie potwierdzi tą wersję
lila

Post autor: lila »

ja tak po prostu zrozumiałam ten utwór za pierwszym razem , nie mialam watpliwosci , moze się mylę
cieniu1969

Post autor: cieniu1969 »

to znasz zycie ja tobie powiem

mam juz dość sprzątania
skoro za dzień lub dwa znów jest harmider

no kurwa jakby to chłop musiał zapierdalać to by zrozumiał
a ty półkrwisty chłopem jesteś więc jak możesz mnie zrozumieć? :evil: :evil: :evil: :evil:

zostawie kamienie niech odpoczywają
co mi tam

[ Dodano: 2007-04-04, 15:10 ]
i własnie księciuniu teraz ty napisz jak zrozumiałeś

[ Dodano: 2007-04-04, 15:11 ]
zmiana wystroju jest tu bardzo ważna
a teraz sobie to przedstaw i przestaw
lila

Post autor: lila »

cieniu ale Półkrwistemu chodziło tylko o to czy to jest czy nie ere
z resztą przestaje adwokadować i sie zamykam :P
ann13

Post autor: ann13 »

dla mnie jest
bo jak się pucuje, uzywając czasem sliny jako najlepszego nabłyszczacza do komody z prowadnicami , chuchaac i dmuchajac w kazde nawet niedostepne miejsce , chociaż raz od wielkiego swieta :P), to z całą pewnoscią nie po to, aby walić kamieniem




trafiając we framugę
i robiac sobie pobojowisko od nowa:)
olga

Post autor: olga »

to jest erekcjato.
lila

Post autor: lila »

no , od razu wiedziałam że nic nie nadinterpretowuję
cieniu1969

Post autor: cieniu1969 »

widzisz półkrwisty

zaraz powie że tu babska klika
albo czego innego sie uwali :evil:
Książę Półkrwi

Post autor: Książę Półkrwi »

olga potrafi pisac erekcjata
wiec przychylam sie do jej opinii,
zreszta wybronilas sie, ale dla twoich
narzekan powinno sie stworzyc osobna
forme:
robolato ;)
cieniu1969

Post autor: cieniu1969 »

ale ja tobie księciuniu zajade w mache
kiedys ty się doigrasz


robolato :shock:też miiiiiiiiiiii ech ;-)
Książę Półkrwi

Post autor: Książę Półkrwi »

;)
cieniu1969

Post autor: cieniu1969 »

ta wymyśl cus jeszcze ;-)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości