czarno białe erekcjato

ann13

czarno białe erekcjato

Post autor: ann13 »

oczy
masz ciągle takie same jak wtedy na dworcu
schowałeś je w kwiaty

chętnie odgarnęłabym ci włosy z czoła
założyła te najbardziej niesforne za ucho
a potem poszlibyśmy za rękę na lody

słońce cię razi
i robisz tą swoją minę
która mnie rozbiera

patrzysz
jak ściągam majtki
i codziennie drapiesz mnie w serce











































pięciolatku na zdjęciu
Boob

czarno białe erekcjato

Post autor: Boob »

witaj
ann :-D
Potrafisz zaskakiwać i zmienić nastrój w ere. Treść bardzo wymowna w przekazie. Nikt przecież nie napisał, że ere powinno wyłącznie rozbawić czytelnika. Utwór mi się spodobał. Pozdrawiam. ;-)
elutka

Post autor: elutka »

Â?adne, Aniu
JaskierN

Post autor: JaskierN »

łuuup ;)
to mnie zaskoczyłaś ;)
ann13

Post autor: ann13 »

faktycznie śliczne prze elu:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość