sensu largo erekcjato

Boob

sensu largo erekcjato

Post autor: Boob »

pusta kartka (zaznaczyłem)
akapit od lewej,
promienie świtu jak
rentgen przenikają
materię, sięgam po słowa,
otaczają, wypełniają
moją przestrzeń,
bez czucia przeciekają
przez palce, nie
emanują poezją.
chcę użyć ich rozsądnie,
połączone wszystkie
nie miałby znaczenia,
potrzebne są przerwy,
frazy zabłysną,
marzę o takiej podróży
na moje wyspy szczęśliwe.









































erekcjato
Miranda X

Post autor: Miranda X »

bo ja wiem czy tje... chyba mam wątpliwości:)
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 16117
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: fobiak »

chyba jednak tje
gdybm tak dlugo nie rozbieral tego
to bym nie parsknal smiechem po awersacji
po niej w tekscie widac ta meczarnie a w zasadzie komplikacje
dajcie zyc grabarzom
Miranda X

Post autor: Miranda X »

ja za domyślna chyba jestem... przy wersie o potrzebnych przerwach od razu mi się narzuciła awersacja.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 16117
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: fobiak »

no nie wiem byc moze masz racje
zobaczymy co inni na to
dajcie zyc grabarzom
anty-czka

Post autor: anty-czka »

Boob podałeś dobry temat do dyskusji.
Boob

sensc largo erekcjato

Post autor: Boob »

witam
peelów!
dzięki za komentarz i odwiedziny. Miranda nie dziwię się, że będąc aktywnym peelem na portalu erekcjato pojęcie "przerwa" będzie się kojarzyło głównie z warunkiem napisania poprawnej formy ere. Ale czy wyłącznie ere? Pozdrawiam serdecznie.dzięka ;-)

fobiak .dzięki za koment. ;-)

anty-czka :-D
dzięki.przez moment pomysłałem, że tak może być ale ere jest zbyt słabe.pozdrawiam ;-)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość