Erekcjato w zwisie
-
andreas43
Erekcjato w zwisie
Na mym statku
na mej rei
już się żagiel nie rozpina
niedwuznacznie zachęcając
tylko jedna zwisa lina.
Nie będę się wspinał
bo mam słabe ręce
mógłbym pętlę zrobić
lecz stać mnie na więcej.
Lepiej niech swobodnie
zwisa sobie lina
i prócz grawitacji
nic jej nie napina.
Kto zechce koniecznie
niech sobie wędruje
ja powyżej pokładu
już nie podskakuję
tańcząc z kobrą.
na mej rei
już się żagiel nie rozpina
niedwuznacznie zachęcając
tylko jedna zwisa lina.
Nie będę się wspinał
bo mam słabe ręce
mógłbym pętlę zrobić
lecz stać mnie na więcej.
Lepiej niech swobodnie
zwisa sobie lina
i prócz grawitacji
nic jej nie napina.
Kto zechce koniecznie
niech sobie wędruje
ja powyżej pokładu
już nie podskakuję
tańcząc z kobrą.
-
ann13
-
anty-czka
-
andreas43
- fobiak
- Posty: 16117
- Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
- Has thanked: 1 time
- Been thanked: 1 time
- Kontakt:
Na mym statku
na mej rei
już się żagiel nie rozpina
niedwuznacznie zachęcając
tylko jedna zwisa lina.
Nie będę się wspinał
bo mam słabe ręce
mógłbym pętlę zrobić
lecz stać mnie na więcej.
Lepiej niech swobodnie
zwisa sobie lina
i prócz grawitacji
nic jej nie napina.
Kto zechce koniecznie
niech sobie wędruje
ja powyżej pokładu
już nie podskakuję
z obsranymi majtkami
tak tak im w dupe wstawiles, ze az sie posrali, bo to twoj zaglowiec
na mej rei
już się żagiel nie rozpina
niedwuznacznie zachęcając
tylko jedna zwisa lina.
Nie będę się wspinał
bo mam słabe ręce
mógłbym pętlę zrobić
lecz stać mnie na więcej.
Lepiej niech swobodnie
zwisa sobie lina
i prócz grawitacji
nic jej nie napina.
Kto zechce koniecznie
niech sobie wędruje
ja powyżej pokładu
już nie podskakuję
z obsranymi majtkami
tak tak im w dupe wstawiles, ze az sie posrali, bo to twoj zaglowiec
dajcie zyc grabarzom
-
andreas43
-
ann13
-
andreas43
-
ann13
-
andreas43
Skoro jest tytuł, dodaję wiersz:
Na mym statku
na mej rei
już się żagiel nie rozpina
niedwuznacznie zachęcając
tylko jedna zwisa lina.
A niech sobie zwisa.
Nie będę się wspinał
bo mam słabe ręce.
Mógłbym pętlę zrobić
lecz stać mnie na więcej.
Czy ja widzę dobrze
wszak stoi ta lina
choć nie zaczepiona
falując w górę się napina
tańcząca kobra.
Na mym statku
na mej rei
już się żagiel nie rozpina
niedwuznacznie zachęcając
tylko jedna zwisa lina.
A niech sobie zwisa.
Nie będę się wspinał
bo mam słabe ręce.
Mógłbym pętlę zrobić
lecz stać mnie na więcej.
Czy ja widzę dobrze
wszak stoi ta lina
choć nie zaczepiona
falując w górę się napina
tańcząca kobra.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości