erekcjato bez pojecia posiadania

Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 16117
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:

erekcjato bez pojecia posiadania

Post autor: fobiak »

baby zawsze ida z moda
mam obawy ze wech trace
myja krocza ciepla woda
wyskubuja sie na glace

trudno poznac jeden stachu
sie zachwycal dziewczynami
rwal je tylko po zapachu
sie upajal nektarami

gdyby pani choc smierdziala
azby ludzie uciekali
won podniecajaco dziala
znawcy by sie zlitowali












































































































podlaczyli do wodociagow
dajcie zyc grabarzom
Margot

Post autor: Margot »

erekcjato bez pojęcia posiadania


































pojęcia o dobrym erekcjato :-P
Boob

Post autor: Boob »

fobiak
nie kumam bazy jeśli chodzi o awersację. jeśli stachu mam problem bo woń nektaru bab "traci" się to trzeba zlikwidować przyczynę. awersacja powinna brzmieć:
odłączyć wodociagi pozdro.
stachu

Post autor: stachu »

eeeeeee ja sie juz dawno przezucilem na chlopakow fobiak.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości