Erekcjato pragmatyczne

bumerang

Erekcjato pragmatyczne

Post autor: bumerang »

„Erekcjato pragmatyczne”

Co się na tym
porobiło świecie
przez te lat parę
czy wieków może
nie ma już haremów
ani królów prawdziwych
a książęta tylko
po jednej żonie mają
i kochance
Ile to trzeba się
teraz
napocić
natrudzić niewspółmiernie
nagadać
bajek nazmyślać
wierszy naklepać
nogami naćwiczyć
kolorowych włosów
nakupować
frustrujące jest życie
kobiety nieśmiałej
delikatnej szukającej



















wartościowych plemników
anty-czka

Post autor: anty-czka »

bumerang chyba cię pokochałam (zawsze kocham ludzi, dzieki którym mogę śmiać się do rozpuku).
Jesteś wielka!
bumerang

Post autor: bumerang »

z pewna taką nieśmiałością



dziękuję ;-)
anty-czka

Post autor: anty-czka »

Się nie bój, ja ogólnie o ludziach, bez wyróżniania kobiet
;-)
ann13

Post autor: ann13 »

mi też się podoba, ale zapis bym zmieniła

Co się na tym porobiło świecie
przez te lat parę czy wieków może
nie ma już haremów ani królów prawdziwych
a książęta tylko po jednej żonie mają
i kochance

Ile to trzeba się teraz napocić
natrudzić niewspółmiernie nagadać
bajek nazmyślać wierszy naklepać
nogami naćwiczyć
kolorowych włosów nakupować
frustrujące jest życie kobiety nieśmiałej
delikatnej szukającej
andreas43

Post autor: andreas43 »

Mnie też urzekłaś podwójnie, bo nie myślałem, że jesteś kobietą.
Super. :mrgreen:
Układ wiersza proponowany przez Anię ma sens.
bumerang

Post autor: bumerang »

andreas43 pisze:Mnie też urzekłaś podwójnie, bo nie myślałem, że jesteś kobietą.
.
bo jestem z Marsa




a kobiety z Wenus
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości