erekcjato czytelnika
-
cieniu1969
erekcjato czytelnika
już nie oglądam wiadomości
ani nie czytam romansów
nie czytam też gazet
a czarno biała prasa
straciła nośnik przekazu
tylko zapach druku pozostał
ten sam...i nawet ra mole
z lekka wnerwione w okularach
z popękanymi szkłami odwracają
ze wstrętem głowy
przerzucając się na książki
z dziedziny sensacji
pisanej brajlem
ani nie czytam romansów
nie czytam też gazet
a czarno biała prasa
straciła nośnik przekazu
tylko zapach druku pozostał
ten sam...i nawet ra mole
z lekka wnerwione w okularach
z popękanymi szkłami odwracają
ze wstrętem głowy
przerzucając się na książki
z dziedziny sensacji
pisanej brajlem
-
cieniu1969
-
dean
cieniu... Tobie to życzę, by Cię fobiak tak nie "wpieniał"
dzięki, fobiak... za szczerość...
Tobie, fobiaku życzę... wielu banów gdzie się da...
a najbardziej to Ci życzę,
byś kiedyś po moim erekcjato
urwał sobie jaja
i rzucił nimi o monitor
jako i ja nieraz po Twoich czynię
P.S. nie uznaję płacenia gotówką za seks... jeszcze
poznałem parę prostytutek - bardzo w porządku dziewczyny... ale to inna historia... muszę ją podjąć kiedyś
P.S' a najbardziej to lubię baby, które są kobietami i kobiety, które są babami
dzięki, fobiak... za szczerość...
Tobie, fobiaku życzę... wielu banów gdzie się da...
a najbardziej to Ci życzę,
byś kiedyś po moim erekcjato
urwał sobie jaja
i rzucił nimi o monitor
jako i ja nieraz po Twoich czynię
P.S. nie uznaję płacenia gotówką za seks... jeszcze
poznałem parę prostytutek - bardzo w porządku dziewczyny... ale to inna historia... muszę ją podjąć kiedyś
P.S' a najbardziej to lubię baby, które są kobietami i kobiety, które są babami
-
cieniu1969
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość