erekcjato gniot42
- fobiak
- Posty: 16116
- Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
- Has thanked: 1 time
- Been thanked: 1 time
- Kontakt:
erekcjato gniot42
a ty jestes taka wstretna
omijam ciebie z daleka
podejrzewajac
ze smierdzisz
i zabijasz mezczyzn
nie wiem sam
czy tylko ja mam
tak
ze mysle sobie
tylko o tobie
a ty jestes jak rudera
z powybijanymi szybami
z drzwiami wiszacymi na zawiasie
okradana z mebli w nocy
i zimna
nie wiem sam
czy tylko ja mam
tak
ze mysle sobie
tylko o tobie
podczas samogwaltu
omijam ciebie z daleka
podejrzewajac
ze smierdzisz
i zabijasz mezczyzn
nie wiem sam
czy tylko ja mam
tak
ze mysle sobie
tylko o tobie
a ty jestes jak rudera
z powybijanymi szybami
z drzwiami wiszacymi na zawiasie
okradana z mebli w nocy
i zimna
nie wiem sam
czy tylko ja mam
tak
ze mysle sobie
tylko o tobie
podczas samogwaltu
dajcie zyc grabarzom
-
cieniu1969
-
cieniu1969
-
cieniu1969
-
maja
-
cahl
-
cieniu1969
-
cieniu1969
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość