erekcjato gniot46
- fobiak
- Posty: 16117
- Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
- Has thanked: 1 time
- Been thanked: 1 time
- Kontakt:
erekcjato gniot46
zeby mnie ktos kopnal w dupe
oj zeby kopnal
to moze bym sie ruszyl
albo palnal w pale
podczas szybkiej jazdy
tak bym wszystkie male
znow zobaczyl gwiazdy
w dzien
bo w nocy mam za frico
okladanie mordy
cieplymi piersiami
oj zeby kopnal
to moze bym sie ruszyl
albo palnal w pale
podczas szybkiej jazdy
tak bym wszystkie male
znow zobaczyl gwiazdy
w dzien
bo w nocy mam za frico
okladanie mordy
cieplymi piersiami
dajcie zyc grabarzom
-
olga
-
lila
-
olga
zeby mnie ktos kopnal w dupe
oj zeby kopnal
to moze bym sie ruszyl
albo palnal w pale
podczas szybkiej jazdy
tak bym wszystkie male
znow zobaczyl gwiazdy
w dzien
bo w nocy mam za frico
okladanie mordy
cieplymi piersiami
inaczej, dla mnie, cale ere jest o bolesnym okladaniu, a koncowka tego dopelnia.
oj zeby kopnal
to moze bym sie ruszyl
albo palnal w pale
podczas szybkiej jazdy
tak bym wszystkie male
znow zobaczyl gwiazdy
w dzien
bo w nocy mam za frico
okladanie mordy
cieplymi piersiami
inaczej, dla mnie, cale ere jest o bolesnym okladaniu, a koncowka tego dopelnia.
-
lila
-
olga
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości