erekcjato zbyt wtórne na to by erekcjato

willy_the_lost

erekcjato zbyt wtórne na to by erekcjato

Post autor: willy_the_lost »

wij±ce siê cia³o zastyg³o na moment
znieruchomia³em wraz z tob±
pochylasz siê
kocham ciê w tej pozycji
stru¿ka potu sp³ynê³a po skroni
kropla sturla³a siê po twym udzie
przy kolejnym ruchu
jêknê³a¶ w uniesieniu
o tak! dobrze!
uwielbiam gdy krzyczysz
zaspokajaj±c nasz± ¿±dzê
krzycz g³o¶niej
daj mi to czego pragnê
teraz
mocniej





























































forehandem!
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

po odczytaniu końcówki (jestem staroświecki i nie używam górnolotnych sformułowań )
bardziej pasowałby mi serwis

potem jednak, wszystko się zlało


ogólnie, kawał dobrego ere, ale czy tak jak jest w rzeczywistości powiedzą Tobie inni
lila

Post autor: lila »

dla mnie to rasowe przemyslane erekcjato i tekst bardzo sugestywny daje maxa

( ale pchnięciu czy uderzeniu ? może ruchu?)
willy_the_lost

Post autor: willy_the_lost »

rzeczywiscie, serwis lepiej nawet brzmi
wczoraj dowiedzialem sie jednak ze monika seles konczy kariere a ona miala wlasnie zajebisty forehand i krzyczala tak jakby przy kazdym uderzeniu miala msciwy orgazm
wiec juz forehand zostawie

[ Added: 2008-02-16, 14:05 ]
w sumie tak sie nie mowi 'pchniecie' w tenisie, ale gdybym napisal 'uderzeniu' to nie byloby do konca logiczne
ruch lepiej, ale...
narazie nie wiem
lila

Post autor: lila »

ja sie na tenisie za bardzo nie znam... ale i z pchnieciem tez odpalilo
z tłumu

Post autor: z tłumu »

zaskoczyłeś mnie
Książę Półkrwi

Post autor: Książę Półkrwi »

to będzie świetne erekcjato,
jeśli wywalisz wykrzyknik po tak
na końcu txt; wykrzyknik to znak interpunkcyjny
i urywa ci tekst
lila

Post autor: lila »

ksieciu znaki interpunkcyjne takie jak kropka czy wykrzyknik zazwyczaj koncza zdanie a nie je zaczynają .
Książę Półkrwi

Post autor: Książę Półkrwi »

lila pisze:ksieciu znaki interpunkcyjne takie jak kropka czy wykrzyknik zazwyczaj koncza zdanie a nie je zaczynają .
tutaj wykrzyknik kończy txt i czyni z końcówki
oddzielny twór
lila

Post autor: lila »

z jakiej koncowki? a to ze konczy to przeciez zaleta.
Książę Półkrwi

Post autor: Książę Półkrwi »

txt ma sprawiać wrażenie zamkniętego,
a nie być zamknięty
lila

Post autor: lila »

:lol:
Wojciech Graca

Re: erekcjato zbyt wtórne na to by erekcjato

Post autor: Wojciech Graca »

willy_the_lost pisze:wijące się ciało zastygło na moment
znieruchomiałem wraz z tobą
pochylasz się
kocham cię w tej pozycji
strużka potu spłynęła po skroni
kropla sturlała się po twym udzie
przy kolejnym pchnięciu
jęknęłaś w ekstazie
wzrastających emocji
o tak! dobrze!
uwielbiam gdy krzyczysz
zaspokajając nasze żądzę
krzycz głośniej
daj mi to czego pragnę
teraz
mocniej


















































forehandem!
Książę Półkrwi

Post autor: Książę Półkrwi »

no właśnie
willy_the_lost

Post autor: willy_the_lost »

wprawdzie zalezalo mi na tym zeby byl final, ale ta twoja wersja jest lepsza, hmm... bardziej naturalna

ksieciu wykrzyknik to nie jest znak interpunkcyjny. po prostu wyraza stany emocjonalne, wiec nic tu nie urywa tekstu

prosze o przeklejenie, bo troche tu pozmienialem
(smoczyco, nie wywalaj moich gniotow od razu do ere, bo pozniej musze ci pupe zawracac poprawkami)



wij±ce siê cia³o zastyg³o na moment
znieruchomia³em wraz z tob±
pochylasz siê
kocham ciê w tej pozycji
stru¿ka potu sp³ynê³a po skroni
kropla sturla³a siê po twym udzie
przy kolejnym ruchu
jêknê³a¶ w uniesieniu
o tak! dobrze!
uwielbiam gdy krzyczysz
zaspokajaj±c nasz± ¿±dzê
krzycz g³o¶niej
daj mi to czego pragnê
teraz
mocniej


















































forehandem!
lila

Post autor: lila »

zawracaj, nie mam nic przeciwko.
willy w wersji pierwotnej pisze: wijące się ciało zastygło na moment
znieruchomiałem wraz z tobą
pochylasz się
kocham cię w tej pozycji
strużka potu spłynęła po skroni
kropla sturlała się po twym udzie
przy kolejnym pchnięciu
jęknęłaś w ekstazie
wzrastających emocji
o tak! dobrze!
uwielbiam gdy krzyczysz
zaspokajając nasze żądzę
krzycz głośniej
daj mi to czego pragnę
teraz
mocniej
tak!







































wspaniały forehand!
anty-czka

Post autor: anty-czka »

tje - zostaje
z tłumu

Post autor: z tłumu »

lubie wracac do dobrych tekstow ;-)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość