lubię te stany hibernacji
kiedy myśli leżą odłogiem
i tak trudno je potem poukładać
znowu porządnie
w koszyku z zapomnianym masłem
puszczam wtedy wodze
oddając się marzeniom
ostrożnie bujam w nich biodrami
tylko w najbliższej okolicy
i najlepiej gdzieś w zasięgu
sieci era gsm
nie wybiegając myślą
nie uprzedzam faktów
tych najbardziej autentycznych
snuję wizje
błądząc ręką po płaskim brzuchu
w swojej najlepszej
czerwonej sukience
ciążowej
erekcjato wybujałe
-
JaskierN
-
ann13
-
JaskierN
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość