muszę mieć erekcjato

z tłumu

muszę mieć erekcjato

Post autor: z tłumu »

patrzę...
zmęczone oczy
nieobecne spojrzenie
spiczasty nos
zapadnięte policzki


patrzę...
wystające obojczyki
niewielka wypukłość
którą trudno byłoby nazwać piersiami


patrzę...
ręce:
palce przedramiona ramiona...
ach, nie! to nogi
palce łydki i uda...


patrzę...
usta wykrzywiają się w obrzydliwym grymasie
w kącikach ślina miesza się z wymiocinami


myślę
głupia pizda


ale patrzę...























































































































na swoje odbicie
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 16117
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: fobiak »

w tytule musisz miec "erekcjato"
dajcie zyc grabarzom
Gacek

Post autor: Gacek »

Dla mnie tje :-D
Zmieniłbym tylko tytuł z tnje na: erekcjato tnjje

tnjje = to nie ja jestem ewą
z tłumu

Post autor: z tłumu »

uprzejmie lize dupke dziekujac za uwage :)
Gacek

Post autor: Gacek »

z tłumu pisze:uprzejmie lize dupke
Daj spokój, bo zapomnę, że należy ją myć :-D :-D :-D :-P
z tłumu

Post autor: z tłumu »

ale ja fobiakowi lize ;)




myslicie ze moznaby zmienic moj nick na lizodupek ?
Gacek

Post autor: Gacek »

z tłumu pisze:ale ja fobiakowi lize ;)
Następnym razem pisz komu liżesz, bo już się cieszyłem, a tak się srodze zawiodłem :-( :-( :-(
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 16117
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: fobiak »

ja nie lubie lizodoopkow
wole lizochujki
dajcie zyc grabarzom
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość