Samotny na plaży erekcjato

Gacek

Samotny na plaży erekcjato

Post autor: Gacek »

Plaża słoneczna, rzekłbym – dzika,
w krąg nagie ciała na kocykach,
a pośród nich leży wyśniona!
Zdobędę ją! Choćbym miał skonać!
Te kształty, lekkość, ta finezja,
ten cud natury, ta poezja…
Zbliżam się do niej, wręcz dotykam,
lecz ona mi sprzed oczu znika,
gdyż wredny matros z „Albatrosa”
sprzątnął jedyną mi sprzed nosa,
a ja do granic podniecony
odszedłem z plaży z łbem spuszczonym















































bez muszelki
ann13

Post autor: ann13 »

tje
i to nie buc, jeśli w środku był ślimaczek






zamiast tampona :-P
andreas43

Post autor: andreas43 »

To chyba mistrzostwo erekcyjne.
Tak to jest, gdy zimą sie marzy








o plaży.
Gacek

Post autor: Gacek »

Ania:)
Wielkie dzięki, że nawet buc-a się nie dopatrzyłaś w awersacji :-)
P.S.
Później pomyślałem, że w awersacji mógłbym dać dość prowokacyjne, ale wielemówiące dwa słowa:

z nim bez muszelki

ale ta wersja pierwsza wydaje mi się najlepsza :-)
Pozdrawiam :-D
Gacek

Post autor: Gacek »

andreas43:)
Kudy mi do mistrzostwa erekcyjnego :-D
Erekcjato zacząłem pisać dopiero rok temu :-)
Pozdrawiam :-)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość