erekcjato badziewie 284

Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 16117
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:

erekcjato badziewie 284

Post autor: fobiak »

za pozno na poprawe bledow
pozostal bol
i niech dokucza
i niech zabija

nie latwo
burzyc zycie
z matki robic babke
babci podmieniac syna
na wnuka
siostrze dac zagrac matke
lub ciotke

przezyc
zycie w iluzji
byc czlowiekiem
gwiazda olsniewac
slepcow
z ekranu
w swojej roli


















































































nicholson
dajcie zyc grabarzom
anty-czka

Post autor: anty-czka »

Pozostało chyba tylko wypić za błędy.
Za erekcjato w tym przypadku się nie da wg mnie.
andreas43

Post autor: andreas43 »

anty-czka pisze:Pozostało chyba tylko wypić za błędy.
- trudno się nie zgodzić, chyba że to zmyłka autora, bo wtedy nie trzeba pić za błędy.
Wypić zawsze warto, byle nie za wiele.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość