Erekcjato zblazowane, jak zwykle

kobietobot

Erekcjato zblazowane, jak zwykle

Post autor: kobietobot »

Gorączkowo nie lubię wyzwań
z pasją nie znoszę krzyżówek
dręczących rebusów, jolek, zagadek
szukania rymów, liczenia zgłosek
fanatycznie nie cierpię, nie cierpię
poezji nienawidzę orgastycznie
miast niuanse upraszczać
wszystko sztucznie zagmatwane
bzdety o niczym sensownym
bez obrazków nawet
rzeczywistość rozmyta
niedopowiedziana bez faktów
szkoda czasu i jeszcze
niepohamowanie boję się sprawdzianów
śmiertelnie bezlitosnej konfrontacji
zawstydzającej kompromitacji
więc do siebie nie pasujemy
niech wyznanie to będzie dowodem








































miłości
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 16116
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: fobiak »

tje
dajcie zyc grabarzom
Waldi

Post autor: Waldi »

mnie to nie zaskakuje a utwierdza gdyż nieliczni nie studiują nadczłowieka
kobietobot

Post autor: kobietobot »

Waldi pisze:nieliczni nie studiują nadczłowieka
czyli liczni studiują - zabawny wniosek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości