Erekcjato jesienne
-
pasikonik
Erekcjato jesienne
Erekcjato jesienne
Jesień
Płoniemy razem z liśćmi
Chociaż żółkną wskazówki zegara
Siądźmy na ławce przed domem
Z dłońmi na kolanach
Niczym drewniane figurki
z ludowych bajek
Popiół też przecież grzeje
Stokrotki dostaliśmy na urodziny
Szczęście na szczęście mamy
Zdrowie nie to
Lewą ręką i tak nie pisze się listów
Jesień
Nuty ocalały z pożaru
Zanućmy wiosenne piosenki
Na przekór
Jesień
Wiara wzięła góry
Piękny sen
Po rozwodzie
-
andreas43
-
ann13
Płoniemy razem z liśćmi
Chociaż żółkną wskazówki zegara
Siądźmy na ławce przed domem
Z dłońmi na kolanach
Niczym drewniane figurki
z ludowych bajek
Popiół też przecież grzeje
Stokrotki dostaliśmy na urodziny
Szczęście na szczęście mamy
Zdrowie nie to
Lewą ręką i tak nie pisze się listów
Nuty ocalały z pożaru
Zanućmy wiosenne piosenki
Na przekór
jesieni
Wiara przenosi góry
po rozwodzie
Chociaż żółkną wskazówki zegara
Siądźmy na ławce przed domem
Z dłońmi na kolanach
Niczym drewniane figurki
z ludowych bajek
Popiół też przecież grzeje
Stokrotki dostaliśmy na urodziny
Szczęście na szczęście mamy
Zdrowie nie to
Lewą ręką i tak nie pisze się listów
Nuty ocalały z pożaru
Zanućmy wiosenne piosenki
Na przekór
jesieni
Wiara przenosi góry
po rozwodzie
-
pasikonik
Wybaczcie, że nie odpisuję, na chwilę dostałem grzecznościowo komp. jestem na Otrycie. Odpowiedź wymaga zastanowienia. Postaram się jak najszybciej wracam pod koniec tygodnia. Zapraszam w Bieszczady!
[ Dodano: 2009-08-31, 17:16 ]
Witam po bieszczadzkim odlocie!
po rozwodzie
Co do reszty się zgadzam. Wiersz malować impresyjne obrazy, ale widocznie nie wyszło. Wymiana słowa "uniosła (wzięła)" zmienia sens wiersza, a tego nie chciałbym.
[ Dodano: 2009-08-31, 17:16 ]
Witam po bieszczadzkim odlocie!
Wiara uniosła góryann13 pisze: Wiara przenosi góry
po rozwodzie
Co do reszty się zgadzam. Wiersz malować impresyjne obrazy, ale widocznie nie wyszło. Wymiana słowa "uniosła (wzięła)" zmienia sens wiersza, a tego nie chciałbym.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość