Erekcjato jesienne

pasikonik

Erekcjato jesienne

Post autor: pasikonik »


Erekcjato jesienne

Jesień
Płoniemy razem z liśćmi
Chociaż żółkną wskazówki zegara

Siądźmy na ławce przed domem
Z dłońmi na kolanach
Niczym drewniane figurki
z ludowych bajek
Popiół też przecież grzeje

Stokrotki dostaliśmy na urodziny
Szczęście na szczęście mamy
Zdrowie nie to
Lewą ręką i tak nie pisze się listów

Jesień
Nuty ocalały z pożaru
Zanućmy wiosenne piosenki
Na przekór

Jesień
Wiara wzięła góry

Piękny sen








































Po rozwodzie
andreas43

Post autor: andreas43 »

Wiersz tym razem trochę gorszy, jakoś porozrywany, może jak po rozwodzie, ale według mnie ere jest.
Pozdrawiam, jako towarzysz tej samej doli.
kobietobot

Post autor: kobietobot »

urokliwe erekcjato
ann13

Post autor: ann13 »

Płoniemy razem z liśćmi
Chociaż żółkną wskazówki zegara

Siądźmy na ławce przed domem
Z dłońmi na kolanach
Niczym drewniane figurki
z ludowych bajek
Popiół też przecież grzeje

Stokrotki dostaliśmy na urodziny
Szczęście na szczęście mamy
Zdrowie nie to
Lewą ręką i tak nie pisze się listów

Nuty ocalały z pożaru
Zanućmy wiosenne piosenki
Na przekór
jesieni
Wiara przenosi góry



po rozwodzie
pasikonik

Post autor: pasikonik »

Wybaczcie, że nie odpisuję, na chwilę dostałem grzecznościowo komp. jestem na Otrycie. Odpowiedź wymaga zastanowienia. Postaram się jak najszybciej wracam pod koniec tygodnia. Zapraszam w Bieszczady!

[ Dodano: 2009-08-31, 17:16 ]
Witam po bieszczadzkim odlocie!
ann13 pisze: Wiara przenosi góry
Wiara uniosła góry



po rozwodzie


Co do reszty się zgadzam. Wiersz malować impresyjne obrazy, ale widocznie nie wyszło. Wymiana słowa "uniosła (wzięła)" zmienia sens wiersza, a tego nie chciałbym.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość