Konkurs Erekcjato 2026
autor:
fobiak »
2026-05-31, 15:53
» w
Informatorium
XXII miedzynarodowy konkurs erekcjato od 01.07.2026-31.07.2026 do godziny 23.00 i ani minuty dluzej.
Nagrody, odpowiadajace wartosci PLN na dzien...
0 Odpowiedzi
223 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2026-05-31, 15:53
erekcjato oczyszczające
Odpowiedzi: 5
autor: wwww » 2010-04-23, 09:07
Pierwszy post
do ciebie dziś
wstałem
jak zwykle
wcześnie rano
o świcie
się obudziłem
pomyślałem
zacząłem
więc piszę
o twym gładki kolanie
o rajstopach...
Ostatni post
ann13, będziesz Ty w końcu kiedyś realna dla mnie, czy nie?
ps. Bo jak nie !!!!
ps2. To zobaczysz !!!!
ps3. Dupa blada !!!!
ps4. Zobaczysz !!!!...
5 Odpowiedzi
2722 Odsłony
Ostatni post autor: wwww
2010-04-24, 21:07
erekcjato niebiańskiej miłości
Odpowiedzi: 6
autor: wwww » 2010-04-23, 10:11
Pierwszy post
dziś jestem smutny
totalnie rozłożony
ty widzę
też nie masz ochoty
leżymy obok
za rączki trzymamy
nic nie robimy
jedynie bokami
się stykamy
to nam...
Ostatni post
Małgorzato, siedzenie po nocach jest bardzo niezdrowe.
ps. Jak się wyśpisz, daj znać.
ps2. Ciebie matka boska kompletnie już opuściła?
ps3. Niech...
6 Odpowiedzi
2834 Odsłony
Ostatni post autor: wwww
2010-04-24, 09:16
erekcjato niezmywalne
Odpowiedzi: 5
autor:
fobiak »
2010-04-21, 19:52
Pierwszy post
kiedy ciebie nie ma
otwieram szuflade
rekoma obiema
wykonuje zdrade
przebieram w twych ciuchach
w rybackim polmroku
w bardzo szybkich ruchach...
Ostatni post
porzadna baba ma zawsze wibrator zapasowy
erekcjato niezmywalne
kiedy ciebie nie ma
otwieram szufladę
rękoma obiema
wykonuję zdradę
przebieram w...
5 Odpowiedzi
2213 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2010-04-22, 10:21
erekcjato o babie przy kosci
Odpowiedzi: 30
autor:
fobiak »
2010-04-20, 21:41
Pierwszy post
skapitulowalem
w wojnie racji
checi do walki mnie opuscily
zniewolony
w twej dominacji
ulomnosci mnie dobily
przeciez
przywalony ciezarem
chociaz...
Ostatni post
wilgotne galy moga byc tylko ze szczescia lub z nieszczescia
no i etyka tego wymaga aby nad grobami nie urzadzac sobie podsmichujek, wiec nalezy cos...
30 Odpowiedzi
9104 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2010-04-22, 08:25
erekcjato o motylach
Odpowiedzi: 25
autor: ann13 » 2010-04-16, 19:47
Pierwszy post
poszlibyśmy wieczorem do łóżka nieśmiało
a może w dzień
pojechałabym do kantoru pijana i nie trzymając pana (Boga) za kolano
nie musiałbyś udawać że...
25 Odpowiedzi
7462 Odsłony
Ostatni post autor: wwww
2010-04-17, 22:02
erekcjato innego widzenia
Odpowiedzi: 1
autor: remik » 2010-04-06, 21:43
Pierwszy post
jesteś niczym orga w takt symfonii Mikołaja Góreckiego
jak to możliwe z tym artefaktem? tylko to?
niczym niepodważalna (rosyjskim, niemieckim,...
Ostatni post
fajne, chociaż wyobraźnia bywa niebezpieczna i można się przez nią naciąć, na drut kolczasty, czyli lepiej pomacać, zanim się puści wodze konia na...
1 Odpowiedzi
1594 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2010-04-07, 09:07
erekcjato o satysfakcji z pracy
Odpowiedzi: 2
autor: ann13 » 2010-04-04, 17:34
Pierwszy post
świat jest cudny
jak marszczy widnokrąg
na horyzoncie fal kiedy idę prosto
pośród bursztynów wywijając torebką od louisa vuittona
zrobić siku w...
Ostatni post
działy mi się poplątały i nie mogę nic poprawić, tekst to jednak powinien wyglądać tak, a znowu zamiast philipiaka zasugerowano mi zeptera;)
świat...
2 Odpowiedzi
2024 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2010-04-05, 09:59
erekcjato w pustym domu
Odpowiedzi: 30
autor:
fobiak »
2010-02-11, 20:42
Pierwszy post
nigdzie z toba nie pojade na weekend
wyskocz sama
gdzies na wioske nad rzeka
nie bawia mnie wyskoki
nudzi mnie trend
pakuj sie
i jedz
masz droge...
Ostatni post
no to weź sobie załóż może temat
do kondolencji ;)
u kogoś to tak nie wypada życzyć
najgorszego:P)
Dodano : 2010-04-02, 16:17 ]
zresztą niech...
30 Odpowiedzi
8647 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2010-04-02, 16:16
erekcjato homodźwiękowe
Odpowiedzi: 39
autor: remik » 2010-03-19, 21:47
Pierwszy post
Przecież nie muszę zaczynać od oświadczyn, że piszę te słowa do Ciebie, ale chcę być jednoznacznie naznaczony jako znaczący kochanek jedyny choć...
Ostatni post
jakim telefonem? dzwoni ci coś telefonicznie w tym ere?
39 Odpowiedzi
12257 Odsłony
Ostatni post autor: remik
2010-03-25, 20:13
erekcjato wyśnione
Odpowiedzi: 68
autor: ann13 » 2010-03-21, 20:14
Pierwszy post
już tydzień nie włączam telewizora
swoje myśli oglądam
z brazylijskiego serialu
w których ty
a ja ci siedzę na kolanach okrakiem
słucham jak nie...
Ostatni post
Fobiak, będą obiecuję Ci jakem pierdolnięty wwww
ps. Jutro pójdę do najbliższej szkoły i im to wytłumaczę. Prosta gadka będzie:
"Kurwa!!! czego wy...
68 Odpowiedzi
22062 Odsłony
Ostatni post autor: wwww
2010-03-23, 22:07
Erekcjato rozkoszy
Odpowiedzi: 27
autor: komar » 2009-08-16, 20:32
Pierwszy post
Gdybyś pozwoliła mi miła
Zbliżyć się blisko do ciebie
Objąć i pocałować twe usta
Tak namiętnie abym oddech utracił
Zdjąć twoją bluzkę i stanik
O...
Ostatni post
Nie o to chodzi, po prostu jak mawia mój kuzyn, a czego ja osobiście nie praktykuję
"do buzi i w pupę każda się nada, wszak to nie zdrada"
27 Odpowiedzi
8666 Odsłony
Ostatni post autor: Wojciech Graca
2010-03-18, 19:33
erekcjato sprzecznego interesu
Odpowiedzi: 15
autor: ann13 » 2010-03-15, 06:56
Pierwszy post
wrony kraczą kra kra kra
on mi chuja w dupę pcha
wiater piździ ze wszech stron
jękiem budzę wiosnę tom
wolę loda
Ostatni post
an13, a Ty chcesz mnie jeszcze czytać?
ps. Jeżeli chcesz, to nie wiem ....... hmm, postaram się Cię
zadowolić
ps2. Ale jak? hę
ps3. Bo...
15 Odpowiedzi
6708 Odsłony
Ostatni post autor: wwww
2010-03-16, 21:43
Erekcjato Nienasycone
Odpowiedzi: 5
autor: Laesus » 2009-07-22, 11:24
Pierwszy post
Patrzymy na siebie
uderzamy piescia w stol
Patrzymy co raz glebiej
pragniemy sie nawzajem
Kazdy z nas to ma
nie kazdy swiadom
w jednym reku powroz
w...
5 Odpowiedzi
2499 Odsłony
Ostatni post autor: Wojciech Graca
2010-03-02, 20:28
ona nie chce erekcjato
Odpowiedzi: 2
autor:
fobiak »
2010-02-27, 14:01
Pierwszy post
no nie
ja ciebie biore powaznie
bardzo sie staram
nie byc idiota
jesli drapie
gryze
i sie draznie
to tylko z toba
z wielka ochota
juz pizda...
Ostatni post
Zgadzam się z Margot, również uważam, że odpaliło Ci erekcjato.
Szkoda, ze tak cholernie smutne w przesłaniu.
2 Odpowiedzi
2129 Odsłony
Ostatni post autor: anty-czka
2010-02-28, 19:59
erekcjato z literowka
Odpowiedzi: 40
autor:
fobiak »
2010-02-22, 20:01
Pierwszy post
domu ci nie zbuduje
ale mala chatke
na kredyt zbankrutuje
zglupieje przez wariatke
meble z desek pokleje
i kolyske wyzlobie
co sobote sie schleje
bo...
Ostatni post
dla mnie tak
mam to nieszczescie
ze zostalem oswiecony
ba
nawet mam blizny
po luku elektrycznym
40 Odpowiedzi
11834 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2010-02-26, 14:41
erekcjato o kotku VI
Odpowiedzi: 23
autor:
fobiak »
2010-02-25, 11:24
Pierwszy post
wskoczyl kotek na kolana
krew sie leje juz jest rana
pazurami przebil skore
w leb zarobil nie bez kurew
jak sie zrywal do ucieczki
to dodrapal mi w...
Ostatni post
a tobie co
myli sie tobie miejsce?
23 Odpowiedzi
6353 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2010-02-25, 20:42
erekcjato masochistyczne
Odpowiedzi: 45
autor:
fobiak »
2010-02-20, 20:34
Pierwszy post
jeszcze nie jestem maszyna zaprogramowana
chwieje sie w szyku
gubie litery najwazniejsze
formatuje przeszlosc z pamieci
zaklamana
rozlupuje prawde...
45 Odpowiedzi
13489 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2010-02-23, 08:49
co mi zostalo erekcjato
Odpowiedzi: 8
autor:
fobiak »
2009-08-27, 17:49
Pierwszy post
moja dlon jest bardziej zadbana od ciebie
ma zapach kwiecia muskanego nocami
jej dotyk puszysty kazdy dreszcz wygrzebie
i nie da sie tego opisac...
Ostatni post
Widzisz jak my się lubimy.
To lubię!
Cała przyjemność po mojej stronie.
Cieszę się, że Ci się spodobał.
Dodano : 2010-02-18, 19:59 ]
No ale nie...
8 Odpowiedzi
2902 Odsłony
Ostatni post autor: wwww
2010-02-18, 19:58
psie erekcjato
Odpowiedzi: 21
autor:
fobiak »
2010-02-16, 19:46
Pierwszy post
nie trudzcie sie
nie ludzcie sie
poki wam nikt oczy nie otworzy
poki nikt wam w glowe nie przylozy
grajcie na scenie
smiech i oglupienie
wasz swiat...
Ostatni post
No to chuz z tym, masz racje, idę już, kark mnie boli,
chyba czas by kupić hamak
21 Odpowiedzi
4661 Odsłony
Ostatni post autor: wwww
2010-02-16, 20:54
erekcjato które nie przebiera w środkach
Odpowiedzi: 20
autor: ann13 » 2010-02-14, 18:06
Pierwszy post
nie wiem, może za głupia jestem
bo zupełnie niezamierzone wyłażą mi urazy
twojej duszy, rozmowy zaklejone plastrami
widocznie nie rozpoznaję...
Ostatni post
Co do tego nie ma wątpliwości.
20 Odpowiedzi
5728 Odsłony
Ostatni post autor: anty-czka
2010-02-14, 20:28
glosne erekcjato bo nieprzyzwoite
Odpowiedzi: 14
autor:
fobiak »
2010-02-12, 18:29
Pierwszy post
twoj glos
jest jak moher w swiatyni
miekko oddany w przeznaczeniu
nie rozgrzesza
ani nie wini
echem sie przytula
w sumieniu
jest jak frota ktora...
Ostatni post
To się zgadzam. Nie mam nic do dodania.
14 Odpowiedzi
4621 Odsłony
Ostatni post autor: wwww
2010-02-13, 12:10
erekcjato badziewie 291
Odpowiedzi: 6
autor:
fobiak »
2010-02-06, 17:13
Pierwszy post
zamknelas mi swiat
nie skarze sie
dobrze
ze moja glowa to nie kotlet
ktory roztlukujesz
na A4
nie czujesz bolu
drapiac po plecach
przyklejanymi...
Ostatni post
lilka gdzie ten blad widac najwyrazniej
6 Odpowiedzi
2160 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2010-02-07, 12:35
Erekcjato jak za dawnych lat
Odpowiedzi: 7
autor: Gacek » 2010-02-06, 11:26
Pierwszy post
Uwielbiam na cię
patrzeć psubracie
gdy z błyskiem w oku
prężysz do skoku
i gdy pomału
z zadyszką małą
pchasz się do góry
szukając dziury
a raczek...
Ostatni post
fobiak:)
Tutaj znajdziesz wszystko na temat prostaty:
Mnie ostatnio bez względu na to jaka jest pizda, coraz częściej staje
zegar
7 Odpowiedzi
2498 Odsłony
Ostatni post autor: Gacek
2010-02-07, 06:30
erekcjato kurki
Odpowiedzi: 17
autor: lila » 2010-02-04, 23:35
Pierwszy post
z namaszczeniem rozwieszam wilgotne
skarpetki by wymienić je na mokre
pocałunki
napełniam serce nadzieją
zbierając puste
kieliszki puszki
i...
Ostatni post
fobiak:)
Właśnie zrobiłem....
W Laboratorium - Erekcjato jak za dawnych lat :)
17 Odpowiedzi
3888 Odsłony
Ostatni post autor: Gacek
2010-02-06, 11:23
erekcjato odsniezone
Odpowiedzi: 4
autor:
fobiak »
2010-02-04, 20:51
Pierwszy post
ty jestes wstretna
ja jestem brzydki
nie ja
na oblodzonym chodniku
numer butow
dupe
czasem lydki
wystawiam przed oczy
z kurwa w krzyku
aby...
Ostatni post
wlasnie tak nalezy czytac, ona nie jest brzydka ale wstretna
moze nie z samego wygladu
bo on dla niej nie istnieje, cos podobnego jak santa i wwww...
4 Odpowiedzi
1797 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2010-02-05, 07:51
erekcjato demaskacyjne
Odpowiedzi: 2
autor: robert kobryń » 2010-01-24, 23:09
Pierwszy post
teraz już rozumiesz
oni trzymają się razem
jeden wspiera drugiego
murem za sobą stoją
ich celem zniszczyć każdego
kto nie jest w ich bandzie...
Ostatni post
chyba mecz oglądałeś
przed chwilą
2 Odpowiedzi
1312 Odsłony
Ostatni post autor: robert kobryń
2010-01-26, 21:47
erekcjato, które nie wie po czyjej stronie stanąć
Odpowiedzi: 31
autor: ann13 » 2009-11-01, 20:58
Pierwszy post
wcześniej sobie nie uświadamiała
że nie jest sama
i że może mieć w dupie niebo, dopóki na nią nie spadło
wytykając lazurowym błękitem że jest...
Ostatni post
hm, pelne szklo, to ty jestes albo jakas socjalna, albo kuratorka, albo pracujesz w prewencji :)
ale cos mi tu nie pasuje, nie mowila bys wtedy o...
31 Odpowiedzi
9958 Odsłony
Ostatni post autor: m_r
2010-01-25, 17:16
erekcjato radosnej nowiny
Odpowiedzi: 8
autor: robert kobryń » 2010-01-20, 10:08
Pierwszy post
to byli bardzo źli ludzie
ich twarze przebiegłe, a słowa ohydne
uciekałem, nie wstydzę się tego
niewiele to pomogło
zabrali mi ciebie
na lat trzy i...
Ostatni post
tje bo awersacja wywołuje śmiech po drugim czytaniu zmienia postac rzeczy i to wlasnie motyw zdjęcia i samouwielbienia wg mnie wywołuje to rozbawienie
8 Odpowiedzi
3196 Odsłony
Ostatni post autor: lila
2010-01-25, 09:44
erekcjato do pizdy
Odpowiedzi: 7
autor:
fobiak »
2010-01-21, 09:48
Pierwszy post
pizdo zaborcza
powalilas na kolana napoleona
co europa przed nim padla
blagal o laske
udzielilas
podniecana
byl maly z malym ledwos go tylko...
Ostatni post
No niestety, chyba mnie źle zrozumiałeś. Nie chcę nikomu zrobić nic złego. Być może mam dziś zły dzień. Czasami tak bywa. A „momentów”,...
7 Odpowiedzi
3287 Odsłony
Ostatni post autor: wwww
2010-01-21, 15:27
erekcjato niewolnicy
Odpowiedzi: 9
autor:
fobiak »
2010-01-16, 22:25
Pierwszy post
ile to juz lat
szesnascie
a moze wiecej
kiedy to ostatni raz
bylas dla mnie delicja
nie
ona tyle miala
w naiwnosci dziewczecej
moze i chciala
lecz...
9 Odpowiedzi
2946 Odsłony
Ostatni post autor: Roksana K
2010-01-20, 11:28
nieheblowane erekcjato niezadowolonego ciesli
Odpowiedzi: 4
autor:
fobiak »
2010-01-14, 20:16
Pierwszy post
zwisa mi
przyrodzenie
brak tez wszelkich pobudek
przeskoczylbym ogrodzenie
by obrobic ogrodek
za darmo
zaniedbany
by sie rozerwac
chwile
mam...
Ostatni post
ależ ja kocham dobre rzemiosło!
Dodano : 2010-01-15, 10:18 ]
wiem, wiem, jestem lizodupkiem, oszędź sobie trochę drobnych, później będą jak znalazł
4 Odpowiedzi
2205 Odsłony
Ostatni post autor: wwww
2010-01-15, 10:15
erekcjato kodeksu drogowego
autor: Margot » 2009-12-25, 13:13
dróg jest wiele ale tylko jedna
prowadzi we właściwe miejsce
szukajcie jej a na pewno znajdziecie
nie wolno wam trafiać byle gdzie...
0 Odpowiedzi
1278 Odsłony
Ostatni post autor: Margot
2009-12-25, 13:13
Dzieci kochane zabrali z erekcajto
Odpowiedzi: 14
autor: Wojciech Graca » 2009-07-17, 02:53
Pierwszy post
Hebanową nocą
frunę z tą finezją
A-nie-li, uroczą
lekkością, procesją
wśród lśniących twardzieli.
Coś mnie swędzi szyja,
miasta jakieś mijam
Wtem...
14 Odpowiedzi
3621 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2009-12-23, 19:15
erekcjato intymne
autor: Margot » 2009-12-19, 00:31
nie potrzebujesz przekonywać mnie
że dobrze jest być kobietą
lubiłam mężczyzn od kiedy pamiętam
tak wiem...
0 Odpowiedzi
1265 Odsłony
Ostatni post autor: Margot
2009-12-19, 00:31
erekcjato intymne
Odpowiedzi: 2
autor: Margot » 2009-12-02, 17:21
Pierwszy post
nie potrzebujesz przekonywać mnie
że dobrze jest być kobietą
lubiłam mężczyzn od kiedy pamiętam
tak wiem...
Ostatni post
Zatem niech trafi tam, "gdzie jego miejsce".
2 Odpowiedzi
1690 Odsłony
Ostatni post autor: Margot
2009-12-04, 10:48
erekcjato francuzkiego kochanka
Odpowiedzi: 3
autor: remik » 2009-11-17, 11:26
Pierwszy post
pewnego ranka
wszedłem w nią pod kątem rozbieżnym bo nie mogłem już czekać pełen słów czułości gniewu
łatwiej wyobrazić sobie rozwarty możliwy
co na...
Ostatni post
no dobra, takie mi jakieś fale przepływały, znad morza, że w tym cuz jest haczyk, ale widocznie wędkę natenczas zgubiłam, jak wojski dmuchał w roga...
3 Odpowiedzi
2000 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2009-11-18, 17:56
erekcjato samolubne
Odpowiedzi: 4
autor: ann13 » 2009-11-07, 20:47
Pierwszy post
wiesz? za dużo myślę podczas masturbacji
i wydaje mi się, że za bardzo podskakuję
aby dosięgnąć i wyskubać ci wbrew brew, kiedy ty
masz do...
Ostatni post
ale w sumie dobrze ci się wcisnęła, czy chciała, bo następstwem fastrygi, czyli jak wyimaginowane powody wiszą na włosku (bo przecież, to jest...
4 Odpowiedzi
2040 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2009-11-09, 18:54
erekcjato naprawdę nieprawdziwe
autor: ann13 » 2009-10-27, 20:11
ostateczne pożegnanie to nie jest wspominanie
jak dziadek grał w 45 na mandolinie
trochę już skręciłam do innej uliczki
tam jest górka
i mogę...
0 Odpowiedzi
859 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2009-10-27, 20:11
Erekcjato fachmana
Odpowiedzi: 2
autor: Gacek » 2009-10-19, 08:19
Pierwszy post
Od kiedy wymyślono koło,
Życie toczyło się wesoło,
Bo okrąg to jest cud natury,
Z powodu na kształt obłej dziury.
Trójkąt, czy romb – to też...
Ostatni post
Ania:)
Oko fachmana (Twoje) dostrzeże nawet taki szczególik jak niewciśnięcie do końca prawego Alt i tym samym wystukanie " l " zamiast" ł "....
2 Odpowiedzi
1378 Odsłony
Ostatni post autor: Gacek
2009-10-21, 07:27
erekcjato w brew
Odpowiedzi: 3
autor: ann13 » 2009-10-17, 20:06
Pierwszy post
gdybym chociaż z premedytacją
zalała ci białego kruka smołą
mogłabym nie udawać że nic się nie stało
i przyjść z przepraszam
czy tu biją?
konie...
Ostatni post
noooo, właśnie:P)
nie mam byka w tytule
miało być nie za bardzo wbrew, z ociąganiem
3 Odpowiedzi
1683 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2009-10-20, 18:34
Erekcjato edukacyjno-terapeutyczne
Odpowiedzi: 6
autor: Gacek » 2009-10-15, 08:27
Pierwszy post
`Syn mnie zapytał wczoraj: - Tato,
co znaczy termin: „Erekcjato” ?
A ja mu na to: - Widzisz synu
nie jestem z miasta, tylko z gminu
i...
Ostatni post
Ania:)
Obiecałem - dotrzymałem.
Jak chcesz, możesz zerknąć na kolejna moja rymowankę.
6 Odpowiedzi
2239 Odsłony
Ostatni post autor: Gacek
2009-10-17, 17:58
erekcjato w niebieskich majtkach 20
autor: ann13 » 2009-10-08, 20:15
szymankowszczyzna
to najdłuższa miejscowość w polsce
być może
nie doszłam
czy inna się przebija
połamanym językiem
bo oglądam matrix u...
0 Odpowiedzi
906 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2009-10-08, 20:15
a jednak brzózkowe erekcjato
autor: ann13 » 2009-10-04, 16:30
ubiorę się w prezerwatywę
pójdę na ten deszcz za oknem
do oligoceńskiej studni nabiorę trzy litry wody
zafunduję ci lanie nic mi się nie stanie
we...
0 Odpowiedzi
925 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2009-10-04, 16:30
erekcjato bliżej niezidentyfikowane
autor: ann13 » 2009-10-01, 19:24
zimno mi
przychodzę do niego
na kabanosa
powiedział żebym nie ustawiała butów
pod drzwiami
jest dzwonek
doniczka
w głowie migocze
czerwone...
0 Odpowiedzi
931 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2009-10-01, 19:24
erekcjato w niebieskich majtkach 19
Odpowiedzi: 2
autor: ann13 » 2009-09-27, 21:07
Pierwszy post
myślę sobie olgierdzie, że od granicy
nowego życia oddziela mnie tylko krok
możesz siedzieć w dupie, zakatarzony
na wszystkie sposoby nienawidzę
p o...
Ostatni post
magda?, no nie, sama
znalazła w szafie swoją walizkę z kokainą ;)
2 Odpowiedzi
1407 Odsłony
Ostatni post autor: ann13
2009-09-29, 18:58
Erekcjato wrocławskie
Odpowiedzi: 2
autor: kobietobot » 2009-09-21, 21:21
Pierwszy post
Wschód na zachodzie zamieszkał
w mieście z mostów zbudowanym
nadodrzańskich krasnoludków
Wrocław kocham za młodość
z pergolą i Halą Ludową
Park...
Ostatni post
tje
utwor przepoetyzowany ciut ciut
awersacja jak ulal
tez w tym miejscu stracilem cnote
2 Odpowiedzi
2655 Odsłony
Ostatni post autor: fobiak
2009-09-22, 20:39
Erekcjato zblazowane, jak zwykle
Odpowiedzi: 3
autor: kobietobot » 2009-09-18, 20:34
Pierwszy post
Gorączkowo nie lubię wyzwań
z pasją nie znoszę krzyżówek
dręczących rebusów, jolek, zagadek
szukania rymów, liczenia zgłosek
fanatycznie nie cierpię,...
Ostatni post
nieliczni nie studiują nadczłowieka
czyli liczni studiują - zabawny wniosek
3 Odpowiedzi
2246 Odsłony
Ostatni post autor: kobietobot
2009-09-18, 22:29
erekcjato lajdackie
Odpowiedzi: 4
autor:
fobiak »
2009-09-11, 19:17
Pierwszy post
to nie ofiarowala europa
ze baba trzyma sie jednego chlopa
to przywilej ciezko wywalczony
chlop jest zuzyty i przemeczony
wraca do zony
Ostatni post
fobia ku ta siemka
przy wadze
4 Odpowiedzi
1838 Odsłony
Ostatni post autor: kobietobot
2009-09-12, 18:25
erekcjato rozbite
Odpowiedzi: 10
autor: ann13 » 2009-09-06, 16:17
Pierwszy post
nie będę do ciebie skrobać
żeby nie uwłaczać chwili
w której musiałam rzygnąć na wykładzinę
bez względu na prawdę
od paru dni się katuję
po...
Ostatni post
pożycz pół szklanki cukru ?...
10 Odpowiedzi
4011 Odsłony
Ostatni post autor: JaskierN
2009-09-12, 16:07
Erekcjato dekalogu kobietobota
Odpowiedzi: 13
autor: kobietobot » 2009-09-06, 10:11
Pierwszy post
1.Teksty o niczym są do niczego
2.Cokolwiek napiszesz będziesz żałować
3.Niezależnie co napiszesz i tak – zawsze komuś się niespodoba...
Ostatni post
a ja Tobie :-?
żaaaaaaabbbbyyyyyyyyy
ps. licz się ze słowami nie jesteś u siebie
w chlewie
Dodano : 2009-09-09, 21:11 ]
bo glupki wklejaja...
13 Odpowiedzi
4762 Odsłony
Ostatni post autor: kobietobot
2009-09-09, 20:29
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
Twoje uprawnienia na tym forum
Nie możesz tworzyć nowych tematówNie możesz odpowiadać w tematachNie możesz zmieniać swoich postówNie możesz usuwać swoich postówNie możesz dodawać załączników